Sexy Bastard (#3). Knox

Trzecia książka z serii Sexy Bastard o uwodzicielskich mężczyznach, którym ciężko się oprzeć

Sławny, pociągający i bez wątpienia warty grzechu - taki właśnie jest Cooper Knox. Ten utalentowany bejsbolista słynnej drużyny New York Yankees przyciąga kobiety jak magnes. Kiedy zostaje przeniesiony do rodzinnej Atlanty, ma nadzieję, że spotka pewną dziewczynę, z którą kiedyś spędził noc i nie może o niej zapomnieć.

Chociaż Shelby Masters jest już dorosłą i piękną kobietą, dla bliskich nadal pozostaje ,,Małą Shelby". Nikt nie domyśla się, że miała krótki romans z Knoxem, najlepszym przyjacielem jej nadopiekuńczego brata.

Gdy Knox i Shelby ponownie na siebie trafiają, od razu wiedzą, że nie są w stanie oprzeć się pożądaniu. Para zaczyna się potajemnie spotykać. Wkrótce jednak przekonują się, że budowanie związku nie jest proste, zwłaszcza jeśli muszą się ukrywać z uczuciami.

__

Niesamowita powieść, która wciągnie cię od samego początku i w pełni zaspokoi. Nawet jeśli nie jesteś fanką bejsbolu, Knox sprawi, że zmiękną ci kolana. On wie co robić - na boisku, w łóżku i wszędzie pomiędzy.

- Liz~ Liz's Reading Life

__

O autorce

Eve Jagger - bestsellerowa, amerykańska autorka ,,USA Today" i twórczyni serii Sexy Bastard. Uwielbia kreować skomplikowane emocjonalnie postaci zadziornych kobiet i seksownych samców alfa. Seria Sexy Bastard doskonale wpisuje się w ten schemat.

Informacje dodatkowe o Sexy Bastard (#3). Knox:

Sexy Bastard (#3). Knox - opinie o książce

Avatar użytkownika - inthefuturelondo
inthefuturelondo
Przeczytane:2019-03-10,

Cooper Knox to przystojny bejsbolista, który przyciąga kobiety jak magnes. Kiedy dowiaduje się, że zostanie przeniesiony do jego rodzinnej Atlanty, wracają do niego wspomnienia. Skrycie liczy na to, że spotka tam dziewczynę, z którą kiedyś łączyło go coś więcej...
Shelby Masters mimo, że wyrosła na dorosłą i piękną kobietę, to wciąż mówią na nią Mała Shelby. Nikt jednak nie zna jej sekretu i nie wie, że kiedyś spędziła najgorętszą noc życia z jednym z przyjaciół swojego starszego brata...

Choć Knoxa nie za bardzo pamiętam z poprzednich dwóch książek, to jednak tutaj mnie ten bohater naprawdę zaciekawił. Z początku wydawało mi się, że będzie to typowy sportowiec, któremu zależy tylko i wyłącznie na podrywaniu kobiet oraz zaspokajaniu swoich seksualnych potrzeb. I choć po części to może być prawda, to jednak ten bohater okazał się być sentymentalnym gościem, który jednak ma serce i trzyma głowę na karku.

Shelby. Ta bohaterka oczywiście zdobyła moją sympatię i uwierzcie, że wiele bym dała, żeby mieć taką przyjaciółkę. Jeśli chodzi o jej przezwisko "Mała Shelby", to doskonale rozumiem jej irytację na sam dźwięk tych słów. Jestem najmłodsza z rodzeństwa i często spotykam się z tym, że nadal uważają mnie za dziecko, chociaż już dawno przekroczyłam próg pełnoletności.
Ta bohaterka jest osobą, która potrafi wysłuchać i w razie czego pomóc, ale jednocześnie jest twarda i równie twardo stąpa po ziemi. W sumie nie dziwię się, ponieważ utrzymanie w ryzach całej drużyny składającej się z samych mężczyzn, to naprawdę spore wyzwanie.

Mam wrażenie, że autorka wybrała sobie pewien schemat, który będzie powtarzać już do końca tej serii. Jeden z przyjaciół poznaje kobietę, która od początku mu się bardzo podoba, potem zaczynają się spotykać, choć te kobiety wypierają się budzącego się uczucia i potem bum! Lądują w łóżku. Wydaje się nudne, ale o dziwo jest to taki schemat, który absolutnie mi nie przeszkadza i naprawdę podoba. Eve Jagger za każdym razem przedstawia inną sytuację, podczas której bohaterowie się poznają oraz przedstawia swoich bohaterów za pomocą zupełnie innych historii, które chcąc nie chcąc na końcu łączą się i tak w całość. Oczywiście to nie jest tak, że jak mamy historię jednego bohatera, w tym przypadku Knoxa, to zapominamy o pozostałych postaciach. Wszyscy bohaterowie z poprzednich części również się przewijają.

Trzeci tom serii Sexy Bastard podobał mi się o wiele bardziej niż tom drugi. Jednak Knox skradł moje serce.

Nie mogli o sobie zapomnieć. Jedno tajemnicze spotkanie, rozpalająca zmysły noc, dwa ciała tak bardzo do siebie pasujące – ten sylwester okazał się dla nich niesamowitą przygodą. Historią na jedną noc. Wiedzieli, że nic więcej pomiędzy nimi się nie wydarzy. Dwójka nieznajomych, którzy stali się sobie bliscy na te kilka upojnych godzin. Nie liczyli na nic więcej, ale nie mogli jednocześnie o sobie zapomnieć. Myśleli, że już nigdy się nie spotkają. Aż pewnego dnia po wielu miesiącach znów na siebie wpadają i przestają być sobie anonimowi. Nie wiedzą, co jest gorsze. Niewiedza czasami bywa wybawieniem. Gdy okazuje się, że Ona jest młodszą siostrą jego najlepszego, nadopiekuńczego przyjaciela, wszystko zaczyna się rozpadać. Myśleli, że otrzymali drugą szansę, a okazało się, że trafili w sam środek armagedonu. Czy zaryzykują utratę bliskiej im osoby, aby dać ponieść się namiętności? Czy spróbują zakazanego owocu?

Sławny, pociągający i bez wątpienia wart grzechu – taki właśnie jest Cooper Knox. Ten utalentowany bejsbolista słynnej drużyny New York Yankees przyciąga kobiety jak magnes. Kiedy zostaje przeniesiony do rodzinnej Atlanty, ma nadzieję, że spotka pewną dziewczynę, z którą kiedyś spędził noc i nie może o niej zapomnieć.

Chociaż Shelby Masters jest już dorosłą i piękną kobietą, dla bliskich nadal pozostaje Małą Shelby. Nikt nie domyśla się, że miała krótki romans z Knoxem, najlepszym przyjacielem jej nadopiekuńczego brata.

Eve Jagger to autorka, po której możemy spodziewać się kilku pewników – seksownych mężczyzn, którzy samym spojrzeniem rozpalają zmysły, gorącego romansu, powodującego szybsze bicie serca, charakternych postaci pełnych niespodzianek oraz kilku wieczór spędzonych w oderwaniu od rzeczywistości. Trzeci tom pełnej namiętności serii ,,Sexy Bastard” wciąga od pierwszej chwili. Może nie jest to powieść, która dużo zmieni w waszym życiu, ale zagwarantuje miłe wspomnienia i ciekawą historią, wprost idealną dla wszystkich fanów pikantnych romansów.

,,Knox” wywołuje szybsze bicie serca. Shelby, jak i Cooper, dają się polubić od pierwszej chwili. Autorka świetnie przedstawia targające nimi namiętność i zafascynowanie połączone z walką przeciw rosnącemu uczuciu i możliwej utracie ukochanej osoby – nadopiekuńczego brata dziewczyny, a jednocześnie jednego z najlepszych przyjaciół Knoxa. Boją się zaryzykować, a jednocześnie nie mogą się powstrzymać. Jak potoczy się ich relacja? Czy dadzą się ponieść namiętności i zaryzykują, aby odnaleźć, być może, tę jedyną miłość? Czy dadzą radę porozumieć się z Jacksonem, który od małego opiekuje się Shelby i nie pozwala kręcić się przy niej żadnemu facetowi, a szczególnie takiemu, jak Knox? Jeżeli chcecie poznać odpowiedzi na te pytania, nie wahajcie się długo.

,,Knox” to idealna powieść na wieczór – szybka i napisana przystępnym językiem, wciągnie was tak bardzo, że nie będziecie wiedzieli, kiedy dotrzecie do końca. Eve Jagger po raz kolejny sprostała zadaniu i stworzyła historię, która pełna jest ukrytych pragnień, strachu przed stratą i ryzykiem, które warto podjąć. Polecam!

Recenzja dostępna również na moim blogu: http://zaczytanawniesamowitychksiazkach.blogspot.com/2020/07/244-knox-eve-jagger-czasami-ryzyko-sie.html#more!

Avatar użytkownika - rudablondynkarec
rudablondynkarec
Przeczytane:2019-02-08, Ocena: 6, Przeczytałam, 2019, 52 książki 2019, Mam,

Shelby i Cooper poznali się pewnego sylwestra. Od tamtej pory nie potrafią o sobie zapomnieć. Jednak na ich drodze staje brat dziewczyny, który chroni ją przed wszystkim, co złe. Czy ta dwójka ma szanse na wspólne szczęście?

Cooper to kolejny przystojniak z paczki przyjaciół prowadzących wspólny interes. Zauroczony tajemniczą, sylwestrową uwodzicielką postanawia ją odnaleźć. Nigdy do głowy by mu nie przyszło, że znajdzie ją tak szybko i okaże się ona siostrą jego przyjaciela. Natomiast Shelby po sylwestrowym zagraniu wciąż ma w głowie Coopera, którego dobrze znała, ale udawała, że wcale tak nie jest ze względu na nad opiekuńczego brata. Jednak po kilku niech wpada ponownie na chłopaka i wie, że nie przejdzie obok tego obojętnie.

Według mnie Cooper i Shelby to wybuchowa para, która nie potrafi o sobie zapomnieć. Ciągnie ich do siebie magnetyczną więź, która z dnia na dzień jest coraz silniejsza i bardziej wyczuwalna. Nie potrafią z tego zrezygnować i dlatego wdają się w potajemny romans, który ukrywają przed wszystkimi, a szczególnie przed Jackson'em.

Jak dla mnie bohaterowie przez całą opowieść intrygują i wciągają czytelnika w swój tajemniczy świat. Pokazują, że życie nie jest takie proste, a do tego uświadamia, że nie jest łatwo podjąć odpowiednią decyzje. Historia ta jest pełna zwariowany chce emocji, które czuć na każdym kroku. Najbardziej odczuwane jest pożądanie, a także szczęście, ekscytacje i zaufanie.

Moim zdaniem jest to ciekawa książka wciągająca od początku do końca, którą dzięki temu szybko się czyta.

Moja ocena: 9/10

Avatar użytkownika - KasiaDrapacz
KasiaDrapacz
Przeczytane:2018-03-31, Przeczytałam, 52 książki 2018,

Zdecydowanie najsłabsza część... Niby motyw spoko, ale przewidywalność do granic możliwości. Wielki plus za dialogi i estetyczne opisy "akcji". Bez wielu sprośnych szczegółów. Czekam więc na Jacksona :)

Avatar użytkownika - dona
dona
Przeczytane:2018-05-01, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Hard
Eve Jagger0
Okładka ksiązki - Hard

Strong. Arrogant. Hard. Ryder Cole is the King of Atlanta’s nightlife — and the one man who can erase my past. I’m running from secrets...

Sexy bastard (tom 1). Sexy bastard. Hard
Eve Jagger0
Okładka ksiązki - Sexy bastard (tom 1). Sexy bastard. Hard

Pierwszy tom piorunującej serii o niepokornych mężczyznach autorstwa bestsellerowej Eve Jagger Silny, arogancki i nieznoszący sprzeciwu Ryder to król...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski