Sen o bogactwie. 7 kłamstw, które niszczą Twój sukces

Wiesz, że osiągnięcie sukcesu jest tylko kwestią czasu? Masz ochotę dokonać wielkich czynów? Szukasz motywacji, która Cię zaktywizuje? Chcesz pozbyć się lęków, które Cię blokują? Naszą największą obawą nie jest to, że jesteśmy słabi. Naszą największą obawą jest to, że tkwi w nas siła, której sami nie potrafimy ogarnąć. To nasze światło - a nie nasza mroczność - nas przeraża. Zapytujemy siebie: "Kimże jestem, żebym mógł być błyskotliwy, wspaniały, utalentowany i cudowny?".
Nelson Mandela

Przestań wreszcie marzyć o bogactwie. Po co marnować długie godziny na intensywne zastanawianie się, co zrobić, żeby zarobić, albo tracić czas na fantazje odnośnie tego, na co można wydać zgromadzoną fortunę? Skończ a mrzonkami.

Zacznij działać! Zanim jednak rozpoczniesz swój wielki plan i zmienisz swoje życie, zapamiętaj trzy proste zasady, które doprowadzą Cię do sukcesu i prawdziwych pieniędzy: po pierwsze odpowiednie nastawienie, po drugie upór i siła woli, po trzecie odrzucenie śmiesznych mitów na temat sukcesu i pieniędzy, jakie wpajano Ci od dzieciństwa.

Czas okiełznać blokujące Cię irracjonalne lęki. Pora obalić fałszywe przekonanie o tym, że istnieje jakikolwiek związek między sukcesem a szczęściem, koneksjami albo ilorazem inteligencji.

Ta książka pokaże Ci, jak w pełni wykorzystać talenty, umiejętności i marzenia, aby zamienić swoje życie w pasmo sukcesów. Prezentuje ona konkretne strategie, które muszą towarzyszyć zmianom w Twoim sposobie myślenia, oraz oferuje konkretne narzędzia, które umożliwią Ci zrealizowanie nawet najśmielszego planu.

Jak zaplanować własną przyszłość? Jak zwiększyć dochody? Jak skutecznie rozwiązywać problemy? Jak dbać o dobrą formę psychiczną? Jak łatwo i bez oporów podejmować wyzwania?

Informacje dodatkowe o Sen o bogactwie. 7 kłamstw, które niszczą Twój sukces:

Wydawnictwo: Onepress