Sekrety rozwoju osobistego

Sekrety rozwoju osobistego to potężne narzędzie, dzięki któremu zaczniesz żyć świadomie i nauczysz się sterować swoją rzeczywistością.

Czas na podróż w kierunku rzeczywistości, o jakiej marzysz. Tylko Ty masz w sobie moc dokonywania zmian i sterowania swoim życiem.

Wiesz w teorii, że ‘’możesz wszystko’’, ale wciąż zastanawiasz się: Jak wykorzystywać siłę swojego umysłu, by przeskakiwać mury?

Poznaj sekretne metody i tajną wiedzę, która pozwoli Ci wejść na drogę kierująca do wewnętrznej mocy i mądrości.

Informacje dodatkowe o Sekrety rozwoju osobistego:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2021 (data przybliżona)
Kategoria: Poradniki

Tagi: rozwój osobisty

Kup książkę Sekrety rozwoju osobistego

Sekrety rozwoju osobistego - opinie o książce

Avatar użytkownika - Sadu
Sadu
Przeczytane:2024-07-24, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książek 2024,

Książka Sergio S Dorie ,,Sekrety rozwoju osobistego" porusza ona w nieoczywisty sposób tematykę samorozwoju. Wybranych zostało w niej kilka tematów, które mogą pomóc nam obrać drogę do osiągania własnych celów, z uwzględnieniem niebezpieczeństwa, jakie mogą na nas czyhać.

Autor jest psychologiem i naturopatą. Także dyplomowanym masażystą, specjalistą masażu tantrycznego, techniki Bowena, medytacji, prowadzącym warsztaty związane z rozwojem osobistym i masażem.  W swojej publikacji porusza w dużej mierze motyw rozwoju duchowego. Z książki dowiemy się jakie rodzaje energii w sobie mamy, jak je rozwijać i wykorzystać w osiąganiu naszego celu. Pokrótce zostały przestawione techniki medytacji i czakry. Duże skupienie jest także na tantrze, która w obecnych czasach została mocno skomercjalizowana. Autor poruszył również temat związków i życia seksualnego. Na koniec skupił się na temacie problemów i niebezpieczeństw rozwoju osobistego. W książce znajduje się ciekawy test, który pomoże sprawdzić, czy grupa, do której należymy, nie jest przypadkiem sektą.  Duża różnorodność tematów, gdzie jednym minusem jest fakt, że żaden nie został w pełni rozwinięty. Na pewno książka jest świetnym drogowskazem dla początkujących w drodze samorozwoju, ale także ci doświadczeni w każdym rozdziale mogą znaleźć wartościową wskazówkę.
Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski