Sekrety domowej kuchni Włochów

Poznaj tajemnice włoskich kucharzy! Odkryj najbardziej apetyczne potrawy i wypróbuj kulinarne sztuczki! Zostań prawdziwym mistrzem kuchni! Suzanne Carreiro, zafascynowana włoskim sposobem na gotowanie, zebrała w swojej książce oryginalne receptury, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Wiele z nich autorka poznała od zawodowych kucharzy. Jednak najcenniejsze są te przepisy, których nauczyli ją geniusze kuchni – włoskie gospodynie. Każdy przepis zawiera szczyptę tajemnicy i kulinarny trik, przekazywany z pokolenia na pokolenie tylko członkom rodziny. Teraz twoja pizza zawsze wyrośnie, a gnocchi nigdy się nie rozpadną. Zabawne opowieści rodzinne, aromatyczne dania i niezwykła atmosfera sprawią, że poczujesz się jak we włoskiej rodzinie. Delektuj się pysznym włoskim prosciutto, poczęstuj przyjaciół świeżo wypiekaną bruschettą, zaskocz rodzinę wyborną foccacią! Jeśli lubisz spędzać czas z bliskimi, delektując się dobrym jedzeniem i winem, będziesz szczęśliwy, poznając Sekrety domowej kuchni Włochów.

Informacje dodatkowe o Sekrety domowej kuchni Włochów:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2013-09-05
Kategoria: Kuchnia
ISBN: 978-83-7642-197-1

Kup książkę Sekrety domowej kuchni Włochów

Sekrety domowej kuchni Włochów - opinie o książce

Avatar użytkownika - pokooj36
pokooj36
Przeczytane:2014-01-20, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki - 2014, Mam,
Trochę książka kucharska, pełna przepisów (w wersji "dla początkujących"), ale bez obrazków, a trochę historia pięknego regionu we Włoszech. Tu Umbrię widać na każdej stronie, można ją nawet smakować, gotując kolejne potrawy razem z autorką i chociaż niektóre dobre rady uważam za zdecydowanie zbyt trywialne, to całość jest niezwykle inspirująca.
Szczerbata śmierć
Arkady Saulski