Sekretne życie aniołów

Ile wiesz na temat aniołów? Czy wiesz do czego są zdolne i w czym mogą Ci pomóc?
Gdy dowiesz się jaka jest ich niezwykła potęga i co potrafią, przekonasz się, że Bóg ma gest - dając Ci do pomocy aniołów okazał prawdziwie królewską hojność.

Anioły mogą być bardzo pomocne w pracy i w domu. Interweniują w sytuacjach zagrożenia. Mają potężną wiedzę. Wypełniają swoje szczególne misje i zadania powierzone im przez Boga... Lecz to tylko kilka słów o nich.

Autor pokazuje genezę stworzenia aniołów. Skąd się wzięli i od kiedy są na tym świecie, jak działają, w jaki sposób pojawiają się w przestrzeni naszych zmysłów.

Książka jest w całości oparta na pewnych i wiarygodnych źródłach chrześcijańskich: Piśmie Świętym, nauczaniu św. Tomasza z Akwinu, doktora Kościoła i jednego z najwybitniejszych myślicieli w dziejach chrześcijaństwa, dokumentach dogmatycznych Kościoła katolickiego i jego wielowiekowej Tradycji, na wizjach i doświadczeniach świętych, które zostały potwierdzone przez Kościół. (opis wydawcy)

Informacje dodatkowe o Sekretne życie aniołów:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2019 (data przybliżona)
Kategoria: Duchowość, religia

Tagi: anioły angelologia św. Tomasz z Akwinu

Kup książkę Sekretne życie aniołów

Świecki lider w Kościele
Aleksander Bańka0
Okładka ksiązki - Świecki lider w Kościele

Czy należy rozmawiać w Kościele o przywództwie i wpływie, jaki wywierają na jego wspólnotę świeccy? Czy jest na to miejsce, jeśli wziąć pod uwagę rolę...

De angelis. Chrześcijańska nauka o aniołach w świetle doktryny Tomasza z Akwinu
Aleksander Bańka0
Okładka ksiązki - De angelis. Chrześcijańska nauka o aniołach w świetle doktryny Tomasza z Akwinu

Wielu współczesnych autorów podkreśla, że angelologia stanowi najrzadziej omawiany fragment doktryny św. Tomasza z Akwinu. Jednak bez traktatu...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung