Sekret Demiurga

Książkę kupisz tutaj:

Książka „Sekret Demiurga” jest dosyć niekonwencjonalną książką, ponieważ w nietypowy sposób łączy ze sobą fizykę kwantową, science-fiction, rozwój duchowy/osobisty, prawo naturalne i teorie o manipulacji ludzkością.

Książka pisana jest w konwencji wywiadu z pewną tajemniczą istotą z innego wymiaru/innej planety. Rozmowa porusza wielu tematów dotyczących ludzkiej egzystencji i manipulacji ludzkością. Dotyka między innymi takich tematów jak: energia, filozofia, rozwój duchowy, świadomość, uważność, zdrowie.

Dowiemy się z niej co to jest energosfera i nauczymy się jak znajdować się w swojej energosferze cały czas. Dowiemy się co to jest higiena myśli i jak ją utrzymywać, nauczymy się o dwupoziomowym postrzeganiu rzeczywistości.

W książce duży nacisk położony jest na samodzielne myślenie, na słuchanie głosu swojej Duszy/Intuicji/ Wyższej Jaźni.

W „Sekrecie Demiurga” nie znajdziecie Prawdy wyłożonej na tacy. Autorka zachęca do zakwestionowania wszystkiego o czym się wie, aby dotrzeć do Prawdy.

To książka zdecydowanie zmieniająca świadomość i postrzeganie rzeczywistości w jakiej żyjemy, demaskująca wiele mitów i manipulacji, również w świecie rozwoju duchowego, otwierająca oczy i zachęcająca do samodzielnych poszukiwań prawdy.

Książka do kupienia w serwisie wydawniczym Ridero:

Informacje dodatkowe o Sekret Demiurga:

Wydawnictwo: Ridero
Data wydania: 2023-10-01

Kup książkę Sekret Demiurga

Sekret Demiurga. Część 2
Anna Zofia Wójcik0
Okładka ksiązki - Sekret Demiurga. Część 2

Druga część wydawniczego bestsellera. W tej części autorka ujawnia z kim rozmawiała, jaki jest sekret Demiurga oraz opisuje matriksowe manipulacje w szeroko...

Powtórne przebudzenie III
Anna Zofia Wójcik0
Okładka ksiązki - Powtórne przebudzenie III

Zbiór 144 pięknych, przebudzających przesłań, pomagających w drodze do siebie, swojej wewnętrznej mądrości i miłości....

Mój brat Feliks
Regina Golińska-Barancewicz