Sabotaż w punkcie skupu i inne komiksy. Biuro detektywistyczne Lassego i Mai

Lasse i Maja to para przyjaciół, którzy razem rozwiążą każdą zagadkę! W skuteczności prześcigają nawet miejscowego komisarza policji. Nastrojowe szwedzkie miasteczko Valleby pełne jest niewyjaśnionych zdarzeń, w które muszą się zaangażować ci młodzi detektywi. Dzięki temu każdy ich dzień pełen jest wielu niezwykle ekscytujących przygód, a oni sami młodych czytelników zapraszają do wspólnego rozwiązywania zagadek! Czas spędzony z tymi sympatycznymi bohaterami z pewnością będzie udany.

Informacje dodatkowe o Sabotaż w punkcie skupu i inne komiksy. Biuro detektywistyczne Lassego i Mai:

Wydawnictwo: Zakamarki
Data wydania: 2021-06-28
Kategoria wiekowa: 6-8 lat
Język oryginału: Szwedzki
Tłumaczenie: Barbara Gawryluk
Ilustracje:Helena Willis

Kup książkę Sabotaż w punkcie skupu i inne komiksy. Biuro detektywistyczne Lassego i Mai

Sabotaż w punkcie skupu i inne komiksy. Biuro detektywistyczne Lassego i Mai - opinie o książce

Sabotaż w punkcie skupu
Biuro detektywistyczne Lassego i Mai
Martin Widmark, Helena Willis

Wydawnictwo Zakamarki @zakamarki

seria "Biuro detektywistyczne Lassego i Mai".
Uwielbiam wszystkie części serii i z niecierpliwością czekałam na nową odsłonę - w formie komiksowej!

Lasse i Maja prowadzą małe biuro detektywistyczne, które działa w szwedzkim miasteczku Valleby. Tropią oszustów i złodziei, w czym są dużo lepsi od miejscowego komisarza policji.

Cztery komiksowe historie to cztery zupełnie nowe śledztwa Biura Detektywistycznego Lassego i Mai.
- Sabotaż w punkcie skupu
- Zmarznięte duszyczki
- Uciekający puchar
- Awantura o Jasia i Małgosię

Serdecznie polecam. To bardzo ładnie wydana i wciągająca książka dla dzieci, zarówno dla fanów komiksów jak i dla wiernych czytelników serii o Lasse i Mai.

Tajemnica dinozaura
Martin Widmark 0
Okładka ksiązki - Tajemnica dinozaura

Do Valleby przyjechała wystawa prezentująca kompletny szkielet tyranozaura. Podczas jej otwarcia okazuje się, że jedna z kości zniknęła bez śladu. Kto...

Nelly Rapp i tajna biblioteka
Martin Widmark0
Okładka ksiązki - Nelly Rapp i tajna biblioteka

Nadszedł czas rozwiązania zagadki powstania Upiornej Akademii... Żeby znaleźć odpowiedź, trzeba... przenieść się w przeszłość! W domu wujka Hannibala pojawia...

Z okruchów nadziei
Anna Siedlecka