Ruthless Empire

Tom 6 cyklu Royal Elite

Ona jest zakazana. On nie uznaje żadnych zakazów.

Silver Queens i Cole Nash znają się od dzieciństwa. To on był tym, który uprzykrzał jej życie na wszelkie możliwe sposoby. Zdążyła go znienawidzić już na samym początku ich znajomości.

Mijają lata. Silver stała się jedną z tych pięknych, popularnych i trochę sztucznych dziewczyn. Jednak nie dla niego. Cole chodził za nią jak cień, czekając na moment, kiedy będzie należała tylko do niego.

Ten moment jest już bardzo blisko. Rodzice Silver i Cole’a pobierają się, a nastolatkowie stają się przybranym rodzeństwem. Teraz już nic go nie zatrzyma. Nie ma zasady, której nie można złamać. A Cole uwielbia to, co zakazane.

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej osiemnastego roku życia.

Informacje dodatkowe o Ruthless Empire:

Ruthless Empire - opinie o książce

Avatar użytkownika - CzarnoCzerwoneCC
CzarnoCzerwoneCC
Przeczytane:2024-07-29, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam, Wydawnictwo NieZwykłe,

"Dobro od zła od­gra­dza cien­ka linia.
Ist­nie­je mo­ral­ność i nie­mo­ral­ność.
I jest ona.
Prze­kro­czę każdą nie­do­zwo­lo­ną gra­ni­cę, choć­bym miał przy tym ze­drzeć sobie palce do krwi.
Mówi, że mnie nie­na­wi­dzi. Ja też jej to mówię, kiedy zwa­biam ją w pu­łap­kę, za­własz­czam ją.
Spra­wiam, że jest cała moja".

"Ruthless Empire" czy przedostatni tom serii Royal Elite. Serii, którą pokochałyśmy z całego serca i którą polecimy ogromnie wszystkim fanom new adult z pikantnymi scenami dla dorosłych oraz fabule osadzonej m.in w elitarnej szkole dla nastolatków, która rządzi się swoimi prawami i w której rządzą tzw. jeźdźcy 😎

Tym razem bliżej poznamy historię Silver i Cole’a. Zdecydowanie mniej będzie tu momentów związanych z samą szkołą a znacznie więcej scen rozgrywających się poza nią jak dom Silver czy jej matki, natomiast żeby nie było, lekko szkolny klimat i tak da się poczuć 😉

Silver czytelnicy poznali już wcześniej odbierając dziewczynę (a w każdym razie my) jako bardzo wyniosłą i zarozumiałą. Teraz jednak nasze zdanie o niej zmieniło się o 180 stopni. Widzimy, że to co pokazuje poza domem to założona na potrzeby otaczającego ją świata maska. Dziewczyna wiecznie przejmuje się karierami zawodowymi swoich rodziców i robi wszystko co w jej mocy aby tylko nie zaszkodzić ich wizerunkowi a wręcz przeciwnie, aby pomóc wykreować go w jak najlepszy sposób. Tylko gdzie miejsce na jej własne potrzeby i szczęście? Czy zdoła odnaleźć i zawalczyć o to co naprawdę ważne? Cole natomiast jest raczej typem osoby, której czasami człowiek powinien bać się najbardziej. Dlaczego? Ponieważ po ludziach, którzy nie panują nad emocjami wiemy czego się można spodziewać. On natomiast kalkuluje wszystko na chłodno stwarzając pozory chłodnego, opanowanego i nad wyraz spokojnego, po czym gdy zaatakuje ściera psychicznie swojego przeciwnika na proch.

W powyższej książce zobaczymy batalię dwóch silnych osobowości, które będą uwielbiały bawić się w kotka i myszkę, robiąc sobie niejednokrotnie na złość niekiedy nie przebierając w środkach, gdyż metody jakich będą używać można będzie określić jako "cios poniżej pasa". Będą to zagrywki czasami nieczyste a nawet podłe jednakże najważniejsze jest to aby złamać przeciwnika. Czyż nie?

Ww. powieść poza relacją bohaterów, która zapewniamy dostarczy Wam wielu emocji, będzie także książką bardzo zaskakującą zwłaszcza w pewnym momencie w drugiej połowie książki, gdy autorka na czytelnika zrzuci pewnego rodzaju bombę... Zdecydowanie nie zabraknie Wam tutaj świetnej, dynamicznej akcji oraz plot twistów z nią związanych.

Co ponad to nam się jeszcze podobało? Otóż widać, że Rina Kent bardzo starannie przemyślała całą serię. W każdej książce wplatane są elementy z historii, która już się wydarzyła w poprzednich tomach więc jeżeli czytacie Royal Elite od początku będziecie mieć poczucie, że wszystkie elementy układanki trafiają na swoje miejsce jednakże nie zostajecie zanudzeni powtórką sytuacji, które zdążyliście już poznać.

Jak dla nas jest to seria obowiązkowa dla każdego czytelnika kochającego naprawdę gorące romanse z szkolnym tłem, poruszonymi nieco cięższymi tematami oraz fantastycznie, wyraziście wykreowanymi bohaterami, których poczynania obserwujemy z zapartym tchem. Polecamy! <3 #musthave #mustread

[Reklama] Wydawnictwo NieZwykłe

Prawda czai się w ukryciu. Maski, jakie zdobią jej twarz, potrafią zmylić nawet najbardziej wymagającego obserwatora.
   Silver i Cole. Dwójka ludzi, którzy znają się od małego. I mimo iż więcej ich dzieli niż łączy, to nie mogą się od siebie zdystansować. Wręcz przeciwnie - z biegiem czasu wszystko jeszcze bardziej się komplikuje.
   Seria "Royal Elite" nie jest dla każdego. Porusza bowiem taką tematykę, która może być niekomfortowa dla bardziej wrażliwego czytelnika. Jest mroczna, otulona mgłą niepewności i tajemnicy, która kusi niczym rajskie jabłko. Szósty tom nie odbiega od poprzednich.
   Autorka umiejętnie lawiruje między dobrem a złem. Żongluje uczuciami wykreowanych postaci i emocjami czytelnika z precyzją iście chirurgiczną. Tu nic nie jest pewne. Wszystko stoi pod ogromnym znakiem zapytania, bowiem historia Silver i Cola jest nieszablonowa. Wciąga i fascynuje choć jednocześnie powoduje, że brwi szybują wysoko a w głowie rodzi się masa pytań. Prowadzenie wydarzeń okiem trojga postaci pozwala natomiast jeszcze bardziej zgłębić się w perfekcyjnie poprowadzonej fabule, gdzie wątki tylko podsycają ciekawość.
   To książka, po którą zdecydowanie warto sięgnąć jeśli macie otwarty umysł i lubicie zdrowo pokręcone historie pełne tajemnic, ryzyka i ognia, jakim zostały dopieszczone sceny uniesień. Najlepiej czytać z zachowaniem chronologii.

Polecam

Vicious Prince
Rina Kent0
Okładka ksiązki - Vicious Prince

Teal Van Doren zdecydowała się na niebezpieczną grę z samym księciem Astorów. Dziewczyna ma pewien cel i aby go zrealizować, wplątuje się w aranżowane...

Cruel King
Rina Kent 0
Okładka ksiązki - Cruel King

Te wilki rządzą szkołą! Kiedy Astrid Clifford trafia na imprezę drużyny futbolowej ze swojej szkoły, szybko się orientuje, że nie jest to miejsce dla...

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski