Rozwód od Armaniego

Holly Talbott, żona finansisty, ma nieograniczony kredyt w najlepszych sklepach Nowego Jorku. A jednak świat, w którym się obraca, nie jest doskonały. Po pierwsze: żadna ilość botoksu nie zdołałaby rozluźnić zaciętej miny jej teściowej. Po drugie: mąż tak często wyjeżdża w podróże służbowe, że Holly czuje się jak singielka. I kiedy przypadkiem dokonuje pewnego szokującego odkrycia, rozwód staje się nieunikniony. A razem z nim - przeprowadzka do mniej luksusowej dzielnicy. Już wkrótce rozwódka w ciuchach od Armaniego pozna inne życie, znajdzie pracę i - być może - miłość.

Dowcipna parodia stylu życia bogaczy z Manhattanu autorki bestsellerów Jill Kargman.

Informacje dodatkowe o Rozwód od Armaniego:

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2010-08-23

Kup książkę Rozwód od Armaniego

Rozwód od Armaniego - opinie o książce

Avatar użytkownika - papetka
papetka
Przeczytane:2013-10-30, Ocena: 3, Przeczytałam, Czytam regularnie w 2013 roku,
"Rozwód od Armaniego" to typowe czytadło dla kobiet, które marzą o bogactwie, wielkim świecie, miłości, która jest dobra na wszystko. Mi osobiście nie przypadła do gustu. Ot, młoda kobieta, żona bankiera z Wall Street przyłapuje męża na zdradzie. Rozwodzi się, zostaje wykluczona z towarzystwa, poznaje miłego mężczyznę, w którym zakochuje się, odkrywa jego sekret, rozstają się. Na koniec zostaje nam zaserwowane zakończenie iście z taniego romansidła. Zdecydowanie nie dla mnie.
Wilki w szykownych ciuszkach
Jill Kargman0
Okładka ksiązki - Wilki w szykownych ciuszkach

Julia, sprzedawczyni w salonie jubilerskim, to zwyczajna szara myszka. Pewnego dnia dostarcza naszyjnik na ślub Lell Pelham dziedziczki firmy projektującej...

Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun