reklama

Rozwiąż ZMYSŁOWY QUIZ i sprawdź, czy umiesz żyć rozkosznie i w szczęśliwym związku!

Poczuj się dobrze we własnej skórze i pozbądź się kompleksów Dowiedz się, jak cieszyć się własnym ciałem Poznaj psychologiczne aspekty seksualności Bądź lepszym kochankiem i pozwól sobie na pełnię zmysłowych rozkoszy Stwórz szczęśliwy związek

Najseksowniejszym organem człowieka jest jego mózg

Czy leżąc wygodnie w pościeli, tuż przed zaśnięciem marzysz, by wreszcie bez ograniczeń cieszyć się swoim ciałem? Czy chcesz umieć dawać i przyjmować rozkosz? A może pragniesz stworzyć harmonijny, pełny miłości i namiętności związek ze swoją drugą połówką? Sposobu na osiągnięcie wyśnionego szczęścia nie znajdziesz u wróżki, w kolorowych pismach czy nawet w oczach ukochanej osoby. Ten sposób tkwi w Tobie, a dokładniej - w Twoim umyśle!

Tak, w umyśle. To właśnie tam rodzi się zdolność do cieszenia się zmysłowością i seksem czy umiejętność tworzenia udanych związków. Twój umysł jest domem Twoich emocji, kształtuje Twój własny obraz siebie, wpływa także na wszystko, co dzieje się z Twoim ciałem. Dzięki tej książce zaczniesz pewniej poruszać się w świecie doświadczeń i związków - także tych seksualnych - z samym sobą i innymi ludźmi. Niebawem dowiesz się, jak rozwijają się ścieżki rozkoszy i jak powstają relacje interpersonalne.

Inteligencja seksualna stanowi połączenie doświadczenia, wiedzy i intuicji. To umiejętność budowania trwałych relacji oraz otwartość na nowe doznania i rozwijanie własnej seksualności. Osoby z wysokim współczynnikiem inteligencji seksualnej na ogół nie mają problemów z seksem, częściej niż inni są zadowolone z życia intymnego i cieszą się stałymi związkami.

Informacje dodatkowe o Rozwiń swoją inteligencję seksualną. Żyj zmysłowo, rozkosznie i w szczęśliwym związku!:

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2011-02-18
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Rozwiń swoją inteligencję seksualną. Żyj zmysłowo, rozkosznie i w szczęśliwym związku!

Rozwiń swoją inteligencję seksualną. Żyj zmysłowo, rozkosznie i w szczęśliwym związku! - opinie o książce

NLP w balerinkach
Agnieszka Ornatowska0
Okładka ksiązki - NLP w balerinkach

„Nie sądź, że radość lub złość są dziełem przypadku”. Lao Tse NLP w balerinkach, czyli jak szybko, łatwo i przyjemnie stać się szczęśliwą...

Alchemia uwodzenia, czyli erotyczna manipulacja mężczyznami
Agnieszka Ornatowska0
Okładka ksiązki - Alchemia uwodzenia, czyli erotyczna manipulacja mężczyznami

Wydanie drugie - nareszcie nieocenzurowane, w którym specjaliści od tajnej manipulacji ujawniają swoje sekrety hipnotycznego uwodzenia! Tylko dla dorosłych...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung