Routing i switching. Praktyczny przewodnik

Gwarancja niezawodności Twojej sieci!

Bez zaawansowanych mechanizmów trasowania i przełączania sieć - taka, jaką znamy - nie miałaby szans zaistnieć. To właśnie te mechanizmy gwarantują, że nasze dane docierają w odpowiednie miejsce. Niezwykle istotne jest więc ich zrozumienie i wykorzystanie w praktyce. Dzięki temu Twoja sieć będzie bardziej niezawodna, a użytkownicy bardziej zadowoleni.

W trakcie lektury tej wspaniałej książki zdobędziesz bezcenne informacje na temat strategii trasowania i przełączania, protokołu drzewa rozpinającego oraz sieci VLAN. Poznasz dogłębnie protokół RIP w wersji 1 i 2 oraz protokół OSPF. Autor na każdym kroku stara się uwypuklić zagadnienia związane z bezpieczeństwem tych rozwiązań, a przygotowane ćwiczenia laboratoryjne pozwolą Ci jeszcze lepiej zrozumieć poruszane problemy. Jeżeli Twoje codzienne zadania związane są z sieciami komputerowymi, ten przewodnik jest Twoją obowiązkową lekturą na najbliższe dni!

Dzięki tej książce: poznasz strategie trasowania i przełączania zobaczysz różnice pomiędzy wersją 1 i 2 protokołu RIP sprawdzisz atuty protokołu OSPF poprawisz bezpieczeństwo w Twojej sieci

Opanuj zagadnienia sieciowe dzięki uniwersalnym zasadom!

Informacje dodatkowe o Routing i switching. Praktyczny przewodnik:

Wydawnictwo: Helion