reklama

Rick i Morty, tom 7

umorystyczny komiks science fiction oparty na amerykańskim animowanym serialu telewizyjnym pod tym samym tytułem, który w pierwotnym zamyśle miał być parodią filmu Powrót do przyszłości.

Siódmy tom to kolejne przygody zdegenerowanego geniusza Ricka Sancheza, który wciąga swojego wyjątkowo nieśmiałego wnuka Morty'ego Smitha w niebezpieczne przygody rozgrywające się w całym wszechświecie! Siostra Morty'ego, Summer, poznaje skazany na zagładę romans! Insektoidalny zabójca z kosmosu o imieniu Michael kupuje broń od Ricka! A na dokładkę po komiksowych planszach biegają dinozaury!

Komiks, podobnie jak serial, pełen jest nawiązań do klasycznych dzieł popkultury ze szczególnym uwzględnieniem fantastyki i horroru - od Doktora Who, Strefy Mroku, Jurassic Park i Star Trek po Incepcję, Koszmar z ulicy Wiązów czy Star Wars.

Informacje dodatkowe o Rick i Morty, tom 7:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2019-12-04
Kategoria: Komiksy
ISBN: 9788328197381
Tytuł oryginału: Rick and Morty

Kup książkę Rick i Morty, tom 7

Rick i Morty, tom 7 - opinie o książce

Okładka ksiązki - Okręty Polskiej Marynarki Wojennej (#18). Okręty Polskiej Marynarki Wojennej t.18. Okręty podwodne ORP SOKÓŁ i ORP DZIK

Kolekcja ,,Okręty Polskiej Marynarki Wojennej", unikalna seria 50 monografii omawiających najważniejsze i najsławniejsze jednostki naszej floty z okresu...

Maluszek już wie. W parku
Okładka ksiązki - Maluszek już wie. W parku

Twoje dziecko patrzy, słucha, poznaje! ,,Maluszek już wie" to seria książeczek edukacyjnych w formie harmonijki, zawierających nowe słowa, kolorowe i realistyczne...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung