Reżim. Doniesienia z putinowskiej Polski

Witamy w pisowskiej Polsce!

Od 2015 roku równym krokiem maszerujemy w stronę dyktatury. Czy czeka nas taki los, jaki Węgrom i Turcji zgotowali Edrogan i Orbán?

Rząd okłamuje nas, że naszymi wrogami są zgniły Zachód i lewacka Unia Europejska, ale może prawdziwe zagrożenie dla demokracji w Polsce jest gdzie indziej?

Czy partia rządząca realizuje interesy Rosji?

Czy rząd prowadzi z nami wojnę informacyjną?

Kto odpowiada za demontaż systemu sprawiedliwości w Polsce?

Czy ,,wstaliśmy z kolan" po to, by wdepnąć w bagno afer, ustrojowej rewolucji i państwa policyjnego?

Czy czeka nas polexit i powrót do ruskiego miru?

Czym grozi romans z dyktaturą i komu jest na rękę?

Próbuje się nas zwieść programami+, loteriami covidowymi, dodatkowymi emeryturami i bonami turystycznymi, żebyśmy przymknęli oko na to, jak w Polsce - bez żadnego oporu z naszej strony - rozkwita autorytaryzm.

Poznaj wiarygodną, opartą na faktach merytoryczną analizę tego, co naprawdę dzieje się w Polsce.

O tym nie usłyszysz w rządowych mediach.

Adam Sokołowski - autor bloga ,,Doniesienia z putinowskiej Polski". Krytyczny obserwator polskiej sceny politycznej, wyczulony na wszystkie jej absurdy i patologie. Nie boi się punktować polityków i demaskować skrywanych afer i kombinacji. Jego analitycznym i bezkompromisowym postom ufa stale powiększająca się rzesza obserwatorów.

Informacje dodatkowe o Reżim. Doniesienia z putinowskiej Polski:

Reżim. Doniesienia z putinowskiej Polski - opinie o książce

Avatar użytkownika - gosiaczek
gosiaczek
Przeczytane:2023-10-29,

„Reżim. Doniesienia z Putinowskiej Polski” to książka, której byłam bardzo ciekawa. Wiele sobie obiecywałam sięgając po nią, niestety bardzo mnie ten tytuł rozczarował. Dzisiejsza polityka oraz kampania polityczna nie składa się nawet w najmniejszym stopniu z tego, co ktoś może zrobić dobrze, co może zmienić na lepsze i jakie kroki podejmie, aby to osiągnąć. Dzisiaj w polityce spotykamy się wyłącznie z pluciem na siebie. Wzajemne opluwanie się stało się codziennością, którą społeczeństwo zaczyna już akceptować. Nawet w tej książce doszukiwanie się powiązań wszędzie, nawet tam, gdzie ich brak. Oddanie w rosyjskie ręce śledztwa w sprawie katastrofy rządowego samolotu zdecydowanie nie jest dopuszczalne, jak również wiele innych politycznych zagrywek!

Wszystko ma celu jedynie omamić społeczeństwo, skłócić je ze sobą, bo przecież poróżnionym narodem łatwiej jest rządzić! Aktualnie w naszym kraju wybieramy między złem i nieco mniejszym złem, tylko które w tym momencie jest które…. Zdecydowanie potrzebujemy czegoś nowego, świeżego i niezależnego!

Political Science. Approaches, categories and principles
Adam Sokołowski0
Okładka ksiązki - Political Science. Approaches, categories and principles

Marcin Skinder Doctor of Political Sciences at the Kazimierz Wielki University in Bydgoszcz, author of several books about among others social...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;