Rewolucja w leczeniu raka. Przełomowy program terapii i profilaktyki

Rewolucja w leczeniu raka to pierwsza książka, która pokazuje zaskakująco proste i naturalne, a zarazem skuteczne i bezpieczne dla organizmu metody leczenia, które pomogły już tysiącom pacjentów. Ten fenomenalny program terapii i profilaktyki przeciwnowotworowej znanej i cenionej dr Leigh Erin Connealy koncentruje się na diecie ketogenicznej, zachowaniu równowagi kwasowo-zasadowej organizmu, zdrowym żywieniu, odtruwaniu ciała i domu, regularnych ćwiczeniach, drogocennej mocy głębokiego i spokojnego snu oraz na ćwiczeniach technik redukcji stresu.

Dzięki tej książkce:

- poznasz sześć strategii na leczenia raka, poprawę stanu zdrowia i wzmocnienie układu odpornościowego;

- wypróbujesz 7-dniowy program detoksykacji za pomocą soków, a twój organizm przejdzie totalną odnowę i rewitalizację;

- odkryjesz 14-dniowy plan na zdrowie.

To książka, która może ocalić ci życie!

Informacje dodatkowe o Rewolucja w leczeniu raka. Przełomowy program terapii i profilaktyki:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2017-10-13
Kategoria: Medycyna i zdrowie
Tytuł oryginału: The cancer revolution. A Groundbreaking Program to Reverse and Prevent Cancer

Kup książkę Rewolucja w leczeniu raka. Przełomowy program terapii i profilaktyki

Rewolucja w leczeniu raka. Przełomowy program terapii i profilaktyki - opinie o książce

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski