reklama

Queen of Muerte. Tom 1

Tom 1 cyklu Queen of Muerte

Mafia to bezwzględna organizacja, która nie cofnie się przed niczym, by osiągnąć swoje cele. Co się stanie, gdy nagle zaginie przywódczyni gangu? Najgroźniejsza i najbardziej niebezpieczna kobieta w całym Chicago? Nastąpi chaos, który zacznie rządzić się swoimi prawami.

Lucy Davis przyjdzie się zmierzyć z własnymi demonami, a pokłosie jej złych czynów w końcu i ją dopadnie. Karma uderzy w najmniej oczekiwanym momencie, a konsekwencje będą piekielnie dotkliwe. Gdy do tego wszystkiego dojdzie amnezja i niebezpiecznie przystojny mężczyzna, otrzymamy plątaninę pytań i zagadek, które przyjdzie kobiecie rozwikłać.

Od teraz nic już nie będzie takie samo w jej życiu, a wrogowie nie spoczną, dopóki jej nie dopadną.

Informacje dodatkowe o Queen of Muerte. Tom 1:

Wydawnictwo: Dlaczemu
Data wydania: 2023-10-25

Kup książkę Queen of Muerte. Tom 1

Queen of Muerte. Tom 1 - opinie o książce

Avatar użytkownika - w_ksiazkowym_zac
w_ksiazkowym_zac
Przeczytane:2023-12-13, Ocena: 6, Przeczytałam,

"Kochamy się i nienawidzimy. Nasze wybuchowe charaktery jeszcze nieraz zaprowadzą nas na sam skraj przepaści i to mnie najbardziej pociąga. Jesteśmy na siebie skazani. Takie dwa zepsute dzieciaki nie nadają się do normalnego życia (...) Naszych zgniłych dusz nie wyleczy żaden lekarz".

Czekałam na tą powieść... Nie mogłam się jej doczekać. I w końcu jest, w całej swojej pięknej okazałość. Okładka - wow, tak samo wnętrze robi wrażenie. A fabuła... Jestem absolutnie zachwycona. Samo czytanie przypominało czasem jazdę bez trzymanki. Dynamizm akcji i świetne prowadzona, pierwszoosobowa narracja, wprawiał czytelnika w szybsze bicie serca. Relacja naszych bohaterów, rozkręcała się coraz bardziej a chemia między nimi była wręcz namacalna. W tle porachunki mafijne i cóż chcieć więcej. Kocham takie połączenia! Dodatkowo Lucy to nie jest delikatna i subtelna kobieta. A wręcz przeciwnie! przez to jakie traumy zasponsorował jej ojczym stała się silna, odważna i pozbawiona strachu. Jednak mur, jakim się otoczyła, kruszeje pod wpływem Huntera. Jak to się skończy? Piękną powieść zgotowała nam pani Natalia. Powieść, która wciąga i uzależnia. Daje moc wrażeń, emocji, dreszczyk napięcia, pobudza zmysły i rozpala wyobraźnię. Zagadka, z którą mierzy się Lucy, z każdą stroną wyjaśnia się coraz bardziej, przez co czytelnik odczuwa potęgującą ciekawość. Nieprzewidywalność wątków idealnie współgra z pędzącą akcją, a smaczku i pikanterii dodaje tu rodzące się uczucie i nieposkromiona żądza naszych bohaterów. Lepiej się nie da? Da się! Niesamowicie lekki styl autorki z lekką dozą humoru czyni powieść lekką i przyjemną w czytaniu. A zakończenie? Tego się nie robi! W takim momencie?! Z niecierpliwością czekam na kontynuację!

Avatar użytkownika - readingwithcat
readingwithcat
Przeczytane:2024-08-01, Przeczytałam,

? Jak bardzo ludzka pamięć może być zawodna?

? Queen of Muerte

? Natalia Kulpińska

? WasPos

[współpraca reklamowa] z @natalia.kulpinska_autorka i @waspos

?? Kim jest tytułowa Queen of muerte, królowa umarłych? Jest nią Lucy Davis, szefowa mafii. Z nią lepiej nie zadzierać, bo można to przypłacić życiem. Co jednak gdyby doznała amnezji i nie wiedziała kim jest?

?? Czy Lucy odzyska pamięć? Czy dowie się kim jest?

?? Dziewczyna zostaje brutalnie pobita i porzucona na mroźnej Alasce przez szefa wrogiej organizacji. Ratuje ją mężczyzna o imieniu Hunter. Otacza ją opieką w górskiej chatce. Czy mężczyzna powie jej prawdę? Czy możliwe jest, aby tych dwoje połączyło gorące i namiętne uczucie?

?? Książkę pochłonęłam jednym tchem. Nie jest to typowy romans mafijny. Historia jest oryginalna, w której dodatkowo mamy silną postać kobiecą. Jest mi niezmiernie miło przedstawić wam mój patronat! Jeśli lubicie nietypowe romanse z domieszką akcji to ta książka jest dla was!

?? PS. Będzie kontynuacja!

Książka 18+

Ciebie tu nie ma
Natalia Kulpińska0
Okładka ksiązki - Ciebie tu nie ma

Aria Green, siedemnastoletnia marzycielka, zostaje porzucona przez rodziców, którzy prowadzą gorzką wojnę, wplątując ją w środek burzy. W obliczu tego...

Niebezpieczny kochanek
Natalia Kulpińska0
Okładka ksiązki - Niebezpieczny kochanek

Rosyjski gangster, zdradzający mąż, pożądanie oraz niebezpieczne intrygi! Dwudziestodziewięcioletnia warszawianka, Marta Wilk, wiedzie szczęśliwe, spełnione...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung