Puka europa saga polska

Książka jest pierwszym środkowowschodnim pamiętnikiem rodzinnym sprzed akcesji do UE, spisanym w Gdańsku przez Beatę Puczynę i jej córki: Maję i Lidię Puczanki. Beata Puczyna jest dziennikarką i menadżerem mediów, zawodowo związana z Polskapresse o/Prasa Bałtycka; Maja jest studentką skandynawistyki na Uniwersytecie Gdańskim, Lidia jest absolwentką gdańskiej `trójki`. Panie postanowiły opisać swój ostatni, bardzo burzliwy rok życia. Każda z nich przebywała w innej części Europy. Z powodu rozstań, podróży i tęsknot, tworzyły w listach i mailach familijny pamiętnik, swoistego rodzaju sagę polsko-norweską, pisaną od wiosny 2002 do wiosny 2003 r. Powstał zapis wydarzeń i doświadczeń jednej gdańskiej rodziny z jednego, aczkolwiek niezwykłego dla niej roku. Roku wypełnionego podróżami i zagranicznymi studiami. Panie bardzo ciekawie opowiedziały o swoich poglądach, obserwacjach, wrażeniach z pobytu w różnych częściach świata (m.in. USA, Włochy, Skandynawia, Wielka Brytania). Udowodniły, że są obdarzone tzw. `genem ciekawości świata`.

Informacje dodatkowe o Puka europa saga polska:

Wydawnictwo: Bernardinum
Data wydania: b.d
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
ISBN: 83-7380-075-1

Kup książkę Puka europa saga polska

Puka europa saga polska - opinie o książce

Avatar użytkownika - Geronimo26
Geronimo26
Przeczytane:2010-08-30, Przeczytałem, Mam,
naprawdę ciekawa pozycja- polecam!
Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun