reklama

Przez niego

Do tej pory Reagen chroniła siebie i swoje serce. Tade, facet tak seksowny, że zapiera dech w piersiach, sprawia, że pragnie być odważna i nieustraszona. To nie typ faceta, który rezygnuje z tego, czego chce - z niej. Jest zdeterminowany, żeby udowodnić dziewczynie, że w jej bezpiecznym świecie czegoś brakuje - jego. Nawet jeśli nie jest taki zarozumiały, za jakiego go uważała, na pewno nie powinna oddawać mu swojego serca. Ale z każdym spotkaniem coraz trudniej mu się oprzeć.

Informacje dodatkowe o Przez niego:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2024-03-13
Tytuł oryginału: Because of HIM

Kup książkę Przez niego

Przez niego - opinie o książce

Avatar użytkownika - przyrodaz
przyrodaz
Przeczytane:2024-04-03, Ocena: 6, Przeczytałam,

Pozycję zadziwiająco lekko się czyta. Lubię kiedy postacie same opowiadają swoją historię i tak właśnie jest w jej przypadku. Po ich pierwszym spotkaniu, ich życie toczy się dalej. Postać męska była tutaj wykreowana w dużej sprzeczności. Ktokolwiek go zauważał z płci pięknej i wysyłał swoje sygnały na szybki numerek, był przez niego ignorowany. Co innego jego kumpel, który nie marnował takich okazji. Poznając głównego bohatera widzimy spragnionego samca, który na życie pełne utrudnień. Ze względu na swojego ojca od którego trzyma się z daleka ze wzgledów, które w miarę szybko poznamy, nie może wiele o sobie opowiadać. Nie może być w centrum uwagi, ani pozwolić, by ktokolwiek o nim się dowiedział. Gdy jest jego kolej przedstawienia wydarzeń, coraz bardziej się przed nami otwiera. Ma spory dylemat, bo wpadła mu w oko dziewczyna o cudnych blond włosach. Postać z jego spodni non stop czeka w gotowości, a on nie wie co zrobić, by ona zwróciła na niego uwagę. Z tego powodu czasami dziwnie się zachowuje i choć sytuacja naprowadza nas na konkretne wydarzenia, to pod koniec dzieje się coś, co zakłóca ten rytm. Postać blondynki również jest dosyć interesująca, tylko wiadomość o niej samej poznajemy w wolniejszej wersji. Większość wyciąga z niej jej koleżanka o głosie Myszki Mini. To za sprawą ich rozmów poznajemy jej dziwne zachowanie. Ona stara się postępować według wskazań rodziców, chce być ostrożna i nie pakować się w jednodniowe kłopoty. Wciąż ignoruje podrywacza, ale nie ma zbyt wiele konkretu na jej temat. To za jej sprawą opowieść zwalnia, bo czuć jakby i nam nie chciała zdradzić kim jest i jaki ma plan na ogólne życie. Czy zatem on robi na niej wrażenie? Tego nie zdradzę:-)
Najbardziej ciekawił mnie początek książki, bo to tam dzieją się drastyczne wydarzenia i ciężko jest dojść do tego o co chodzi, bo w następnym rozdziale mamy zagrywkę właśnie tamtych postaci. Czy jednak cokolwiek się później połączyło w całość? Książki nie można nazwać łatwą, bo sieje ogrom pytań, zawirowań i jednocześnie jest mocno wciągająca. Jakby całość była numerkami, a my odkrywając je nie widzieliśmy puzzli ułożonych kolejnościowo tylko na bazie przypadkowości. Nie wiedząc kiedy co się może zdarzyć, a wiedząc że na pewno się wydarzy, tylko czekamy by nastąpił ten wybuch. Uwierzcie mi, że okładka tej książki to przykrywka dla innych wydarzeń, które najlepiej odkrywa się samemu. Według mnie zasługuje na wysoką notę, bo sposób w jaki została przekazana jest starannie dobrany i przemyślany. Przeczytajcie, bo naprawdę warto!

Avatar użytkownika - KamaZ03
KamaZ03
Przeczytane:2024-04-21, Ocena: 6, Przeczytałem,

Regan w przeszłości doświadczyła traumy. Została uprowadzona, a teraz nie potrafi zaufać żadnemu mężczyźnie.

Ba, nie dopuszcza do siebie przedstawicieli płci przeciwnej i unika towarzystwa oraz imprez skoncentrowana na ukończeniu studiów

Jest tak do dnia, gdy poznaje przystojnego Tade'a , chłopaka mówiącego z obcym akcentem , który wzbudza w niej uczucia o których istnieniu w ogóle nie wiedziała i uważała, że jej życie jest pełne.

On z kolei ukrywa przed dziewczyną swoją tożsamość i rzadko mówi o sobie, a jednak jest dla niej gotów poświęcić swoje zasady.

Nie cofnie się przed niczym by zdobyć to czego pragnie, a chce Regan..

Czy uda mu się osiągnąć cel? Jakie zawirowania czekają parę która w teoni nigdy nie powinna być razem?

Czy odnajdą swoje szczęście?

Książka była dla mnie przemiłą niespodzianką od wydawnictwa Lekkiego i bardzo za nią dziękuję ?

Sięgając po ten tytuł spodziewałam się lekkiego romansu z wątkami erotycznymi, lecz przekonałam się ,że nie warto oceniać po okładce.

Ta historia kompletnie mnie zaskoczyła, choć przez pierwsze kilkadziesiąt stron nie potrafiłam sobie poukładać w głowie jej fabuły.

Treść okazała się jednak bardzo zajmująca i w miarę upływu czasu rozplątałam kolejne wątki i powiązania.

Otrzymałam tu nie tylko miłość i dobrze napisane sceny zbliżeń ,ale również dreszczyk emocji właściwy dla thrillerów i ciekawe zwroty akcji.

Serdecznie polecam i mam nadzieję, że wkrótce sięgnę po drugą część cyklu Terri E Laine. ?

Zafascynowana nim
Terri E. Laine0
Okładka ksiązki - Zafascynowana nim

Los igra z sercem Megan, wielokrotnie stawiając Gavina Volka na jej drodze. Niesamowicie przystojny facet wie, jak rozpalić jej ciało jednym spojrzeniem...

Słodki tatuś
Terri E. Laine0
Okładka ksiązki - Słodki tatuś

Autorka bestsellerów USA Today, przedstawia słodką, ale bardzo seksowną opowieść o samotnym tacie. Jake dostaje więcej niż się spodziewał, gdy jego ojciec...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung