Przeklęte dusze (Tom 3). Soul of a Witch

Zrobi wszystko, by ocalić wiedźmę ze swoich snów. Wspólnie odmienią świat czy doprowadzą się do zguby?

Everly Hadleigh jest wyznawczynią pierwotnego, spragnionego krwi bóstwa i córką przywódcy sekty. Przez całe życie była kontrolowana przez członków swojej potężnej, bezlitosnej rodziny, którzy zmusili ją do posłuszeństwa i stłumili jej magię. Do czasu.

Okrutne morderstwo doprowadza Everly do odkrycia tajemniczego domu - i zamieszkującego go demona. Ten twierdzi, że dziewczyna może odmienić świat dzięki swojej mocy i pozbyć się z niego zła, któremu musiała dotąd oddawać cześć. Everly niczego bardziej nie pragnie.Ale jaka będzie cena?

Przez dwa tysiące lat demon Callum był sam. Mordował upadłych bogów i poszukiwał wiedźmy, która nawiedzała jego sny, błagając o pomoc. Teraz, gdy wreszcie odnalazł Everly, będzie ją chronił. Los ziemi, nieba i piekła wisi jednak na włosku i nikt nie jest bezpieczny. Jeśli trzeba będzie dokonać wyboru, Callum pozwoli światu spłonąć, aby uratować życie swojej wiedźmy. Czy ten sojusz ich ocali, czy doprowadzi do zagłady?

Informacje dodatkowe o Przeklęte dusze (Tom 3). Soul of a Witch:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2024-03-20
Kategoria: Horror
Tytuł oryginału: Soul of a Witch (Souls Trilogy, #3)

Tagi: Tylko dla dorosłych

Kup książkę Przeklęte dusze (Tom 3). Soul of a Witch

Opinie o książce - Przeklęte dusze (Tom 3). Soul of a Witch

To moje kolejne spotkanie z twórczością Laroux. Książka "Soul of a Witch" jest trzecim tomem serii #przeklętedusze i chociaż książki opowiadają o innych parach bohaterów, to najlepiej czytać je w odpowiedniej kolejności. Jest to mroczna historia z gatunku romantasy i ze względu na niektóre sceny oraz opisy historia ta przeznaczona jest dla pełnoletnich czytelników. Do sięgnięcia po ten tytuł zachęcił mnie intrygujący opis oraz świetna okładka, która bezapelacyjnie przyciąga uwagę! Stylistyka i język jakim posługuje się autorka jest lekki i przyjemny w odbiorze co sprawia, że książkę czyta się naprawdę szybko. Ja zostałam wciągnięta do pokręconego, pełnego mroku, brutalności świata pełnego demonów, czarownic i potworów. Fabuła została w interesujący sposób nakreślona, przemyślana i dobrze poprowadzona. Akcja powieści jest dynamiczna i nie zwalnia nawet na chwilę, wywołując w Czytelniku wiele emocji i wrażeń! Bohaterowie, zarówno pierwszo jak i drugoplanowi, zostali świetnie wykreowani. Historia została przedstawiona z perspektywy Everly i Calluma, co pozwoliło mi lepiej ich poznać, dowiedzieć się co czują, myślą, z czym się zmagają, a tym samym mogłam lepiej zrozumieć ich postępowanie oraz decyzję. Everly już we wcześniejszych tomach zaskarbiła sobie moją sympatię i cieszę się, że mogłam poznać historię jej oczami. Natomiast Callum naprawdę mocno mnie zaintrygował i bardzo spodobała mi się jego postać. Relacja bohaterów została
Her Soul for Revenge. Przeklęte dusze
Harley Laroux0
Okładka ksiązki -  Her Soul for Revenge. Przeklęte dusze

Przeżyła horror. Teraz to ona zgotuje go swoim oprawcom. Choćby miała za to zapłacić duszą. Piętnaście lat to z pewnością za mało, by poradzić sobie...

Her Soul to Take. Przeklęte dusze
Harley Laroux0
Okładka ksiązki - Her Soul to Take. Przeklęte dusze

,,Her Soul to Take" to pełna mroku i kontrowersji powieść z pogranicza horroru i erotyku. Uważaj, to podróż tylko dla odważnych. Abelaum to małe miasto...