reklama

Projekt osobisty

Stwórz wielką wizję, przygotuj plan i osiągnij swoje mistrzostwo

Twoje życie Cię nie satysfakcjonuje? Chciałbyś w nim coś zmienić, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Co jakiś czas podejmujesz nowe wyzwania, ale nic z tego nie wynika i kończy się słomianym zapałem?
Jeśli zmagasz się z tymi problemami albo po prostu chcesz się dowiedzieć, jak efektywniej się rozwijać, „Projekt osobisty” i metoda uDream, uPlan, uMaster jest właśnie dla Ciebie. Dzięki tej książce dowiesz się, jakie mechanizmy kierują Twoimi nawykami i co zrobić, by je zmienić, jak pozbyć się destruktywnych przekonań, a także jak odnaleźć w sobie żelazną motywację. Nie znajdziesz tu magicznych trików, ale zestaw konkretnych ćwiczeń i strategie, które doprowadzą Cię do realizacji Twoich celów i zmian, których oczekujesz.

„Projekt Osobisty” wprowadza bardzo potrzebne, nastawione na rezultaty podejście do tematu rozwoju osobistego. Autor pisze o rzeczach, które sam na sobie przetestował i które u niego zadziałały. Jest właśnie taka, jakiej spodziewałbym się po doświadczonym w biznesie inżynierze. Książkę chce się czytać!
Marek Zmysłowski — autor bestsellera „Goniąc czarne jednorożce”, przedsiębiorca, inwestor; marekzmyslowski.com

Nie czekaj na zmianę. Podejmij działanie, a efekt przyjdzie szybciej niż myślisz. Dzięki tej książce podniesiesz jakość swojego życia. Zwięzła, praktyczna i inspirująca.
Greg Albrecht — founder coach, doradca zarządów, anioł biznesu; gregalbrecht.io

Ta książka to wartościowe źródło wiedzy na temat samorozwoju. Zawiera wiele cennych wskazówek, które z łatwością można przełożyć na praktykę.
Napisana zarówno w merytoryczny, jak i przystępny sposób.
Magdalena Kopenhagen — psychoterapeutka, coach, trenerka rozwoju osobistego; magdalenakopenhagen.pl

Informacje dodatkowe o Projekt osobisty:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2021-10-05
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788382195095

Tagi: rozwoj

Kup książkę Projekt osobisty

Projekt osobisty - opinie o książce

Avatar użytkownika - Czytomanka
Czytomanka
Przeczytane:2022-01-09,

Po poradniki sięgam sporadycznie (choć kiedyś czytałam je nałogowo), bo w większości jest lanie wody, zamiast konkretnych, sprawdzonych porad. Mam kilka książek biznesowych, poradnikowych, które kupiłam stosunkowo niedawno i faktycznie było samo "mięso"! Postanowiłam również wypróbować tę, dość krótką książkę.

IG: Czytomanka

👉Cały sekret polega na tym, żeby swoje cele dzielić na projekty. Duży projekt warto dzielić na mniejszy, wtedy łatwiej osiągać duże rzeczy. Wiele rzeczy z tej książki wiedziałam, ale też było kilka ciekawostek, które faktycznie wykorzystam.

👉Osoby, które nie czytały jeszcze tego typu poradniki na pewno skorzystają i będą zadowolone. Książka nie jest obszerna, a język jest napisany w sposób zrozumiały dla każdej osoby. Warto, to jedna z książek, która naprawdę przedstawia ciekawe pomysły na działanie i przede wszystkim nie zaniechanie własnych projektów.

❗Ocena: 7/10

Odpowiedź Hiobowi