reklama

Szef na miarę naszych czasów

Zarządzanie konfliktem Prowadzenie negocjacji Wywieranie wpływu Mentoring

A jak Ty wyobrażasz sobie skutecznego SZEFA?
A/ Taki szef to ponury ekonom z nieodłącznym batogiem w dłoni.
B/ Taki szef to bezwzględny robot, zmuszający do pracy po godzinach.
C/ Taki szef to fachowiec, mentor, trener, negocjator, przywódca.

Jeśli wybrałeś odpowiedź A - z żalem informujemy, że te czasy już nie wrócą. Jeśli wybrałeś odpowiedź B - te czasy właśnie odchodzą w siną dal. Przyszłość biznesu stoi otworem przed ludźmi, którzy posiadają przede wszystkim doskonałe umiejętności interpersonalne. Skoro czytasz ten tekst, z pewnością również aspirujesz do tego elitarnego grona. Jesteśmy tu po to, aby zebrać wszystkie Twoje najlepsze cechy, talenty oraz kwalifikacje i oszlifować je niczym cenny diament. Niech wizja szefa doskonałego stanie się ciałem!

Ta książka to praktyczny zeszyt ćwiczeń, dopełniony niezbędną dawką teorii i przykładów wziętych prosto z życia. Pozwoli Ci doskonalić Twoje umiejętności i wypracowywać nowe wzory zachowań.

Poznaj zatem: dobroczynne skutki wpływu i perswazji, sprawdzone sposoby wpływania na otoczenie, narzędzia radzenia sobie z sytuacjami konfliktowymi, zasady prowadzenia prezentacji publicznych, arkana motywacyjnych odpraw i narad.

Informacje dodatkowe o Profesjonalny szef - fachowiec, mentor, trener, negocjator i przywódca w jednej osobie:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: 2010-04-30
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Profesjonalny szef - fachowiec, mentor, trener, negocjator i przywódca w jednej osobie

Profesjonalny szef - fachowiec, mentor, trener, negocjator i przywódca w jednej osobie - opinie o książce

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung