reklama

Pandemia wywołana wirusem SARS-CoV-2 jest zdarzeniem krytycznym o wymiarze globalnym, które wiąże się z koniecznością zmiany nawyków, sposobu postępowania oraz zdobycia zupełnie nowej, obszernej wiedzy w zakresie profilaktyki, leczenia, organizacji pracy zawodowej i funkcjonowania w każdej sferze życia człowieka.

W publikacji omówiono zagadnienia związane ze standardami postępowania w zakresie konkretnych procedur pielęgniarskich. Uwzględniono zupełnie nowe rozwiązania, dotyczące usług telemedycyny, telepielęgniarstwa, a także profilaktyki i edukacji pacjenta w zakresie zapobiegania, leczenia i działań poekspozycyjnych w przypadku zakażenia wirusem.

Książka adresowana jest do pielęgniarek pracujących w podmiotach leczniczych, studentów pielęgniarstwa oraz wszystkich osób zainteresowanych tą tematyką.

Informacje dodatkowe o Procedury pielęgniarskie w Podstawowej Opiece Zdrowotnej w dobie pandemii SARS-CoV-2:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL
Data wydania: 2022-10-20
Kategoria: Medycyna i zdrowie

Kup książkę Procedury pielęgniarskie w Podstawowej Opiece Zdrowotnej w dobie pandemii SARS-CoV-2

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski