PreZENter bez tajemnic. Naga prawda o sile słowa i mocy slajdów

Siła słowa w nurcie ZEN

Naucz się nawiązywać szczery i trwały kontakt ze swoją publicznością. Poznaj tajniki przemawiania z pasją i wykorzystywania swoich zalet. Dowiedz się, jak zastosować w praktyce proste zasady psychologii. Stosuj zasady ZEN w swoich wystąpieniach i przekonaj się, jak bardzo są skuteczne. Książki o prezentacjach często ograniczają się do omówienia podstawowych kwestii, takich jak kontakt wzrokowy i gestykulacja. Książka Garra jest o wiele głębsza i porusza pewne związane z zen idee, które mogą pomóc prezenterowi w nawiązaniu pełnowartościowego kontaktu z publicznością. To lektura obowiązkowa dla każdego prezentera.
Nancy Duarte,
prezes Duarte Design i autorka książek Slajd:ologia. Nauka i sztuka tworzenia genialnych prezentacji
Osobę Garra i esencję jego pracy można uchwycić w trzech słowach: piękno, logika i Azja. Jest on niezwykłym oryginałem, którego warto wysłuchać.
Seth Godin,
autor książki Najmocniejsze ogniwo
Nie czytam jego książek - pochłaniam je. Garr nie ma sobie równych pod względem omówień wszystkiego, co ważne w tej dziedzinie - od struktury prezentacji po technikę tworzenia genialnych slajdów.
Mitch Joel,
prezes Twist Image i autor książki Sześć pikseli oddalenia
Aby przemawiać skutecznie, musisz przemawiać z tak szczerą i wyrazistą naturalnością, żeby żaden z twoich słuchaczy nie śmiał nawet pomyśleć, że jest ona wyćwiczona.
Dale Carnegie

Sztuka prowadzenia prezentacji, które robią na odbiorcach wrażenie, przyciągają ich niepodzielną uwagę i sprawiają, że na długo zostają one w ich pamięci, to umiejętność, którą dziś posiada niewielu mówców. Jak można zaczarować publiczność, bez względu na to, czy przemawiasz do trzech osób, czy do grupy trzytysięcznej? To proste - obnaż się i pokaż swoje prawdziwe JA! Oczywiście nie dosłownie - na to ludzie mogą nie być jeszcze gotowi. Prezentowanie "nago" polega na nawiązywaniu relacji i angażowaniu publiczności, wzbudzeniu ich emocji autentyczną szczerością i dostarczanie jasnego przekazu. Takie podejście sprawia, że Twoje wystąpienie jest świeże, porywające i wzbudza pełne zaufanie.

Książka przeznaczona jest dla Ciebie, jeśli chcesz poprawić swoje umiejętności w dziedzinie wystąpień publicznych i ulepszyć swoje prezentacje w celu zwiększenia zainteresowania publiczności. Dowiesz się, jak wykorzystać w swoich prezentacjach technologię. Nauczysz się również przemawiać bez używania slajdów. Poznasz tajniki pracy nad swoim przemówieniem od etapu przygotowań aż po uwieńczone sukcesem i burzą oklasków zakończenie. Twoim sprzymierzeńcem na tej niezwykłej drodze będzie japońska filozofia ZEN.

Naucz się przygotowywać wciągającą, poruszającą i przykuwającą uwagę prezentację. Poznaj sekrety występowania przed każdą publicznością i sposoby nawiązywania stałego kontaktu. Sprawdź, jak pasja oraz bliskość angażują publiczność, jak wykorzystywać moc uśmiechu. Dowiedz się, jak odpowiednio modulować głos, jak budować napięcie i wzbudzać emocje. Stosuj sztukę wchodzenia z przytupem oraz kończenia wystąpienia z hukiem. Pamiętaj, że kluczem do Twojego sukcesu jest wytrwałość i samodoskonalenie.

Garr Reynolds - jest autorem bestsellerów Zen prezentacji i Zen prezentacji - pomysły i projekty, czołowym autorytetem w zakresie projektowania i wygłaszania prezentacji oraz wziętym mówcą i konsultantem. Swoje usługi udziela wielu spółkom z listy Fortune 500. Pisarz, designer, muzyk i długoletni praktyk Zen - obecnie wykłada zarządzanie jako profesor nadzwyczajny uniwersytetu Kansai Gaidai w Japonii oraz pracuje na stanowisku dyrektora Design Matters Japan. Popularny blog Garra, poruszający tematykę projektowania i wygłaszania prezentacji, znajduje się na stronie www.presentationzen.com.

Informacje dodatkowe o PreZENter bez tajemnic. Naga prawda o sile słowa i mocy slajdów:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2011-10-07
Kategoria: Poradniki

Kup książkę PreZENter bez tajemnic. Naga prawda o sile słowa i mocy slajdów

PreZENter bez tajemnic. Naga prawda o sile słowa i mocy slajdów - opinie o książce

Garr Reynolds0
Okładka ksiązki - Zen prezentacji - pomysły i projekty. Jasne zasady i techniki tworzenia doskonałych prezentacji

Książka jest wznowionym wydaniem "Zen prezentacji - pomysły i projekty. Jasne zasady i techniki tworzenia doskonałych prezentacji" Bez perswazji nie...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung