Prawo Więzi. Jak się dogadać i stworzyć doskonałe relacje prywatne i zawodowe

Dla własnego dobra przestrzegaj prawa - Prawa Więzi!

Wskazówki tworzenia pozytywnej więzi we wszystkich sytuacjach Tworzenie pełniejszych, bogatszych i wolnych od konfliktów relacji Narzędzia, scenariusze i ćwiczenia doskonalące komunikację Specjalna sekcja dla trenerów, nauczycieli oraz każdego, kto pracuje z grupami

Jak tworzyć więzi bez wiązania pętli?

Czy istnieją w Twoim otoczeniu osobistym lub zawodowym osoby, z którymi mimo usilnych starań nie potrafisz się dogadać? Nie chodzi tutaj o zakłócenia telefoniczne, brak zasięgu czy problemy ze skrzynką mailową. Znasz takich ludzi, z którymi za nic nie umiesz znaleźć wspólnego języka? Kiedy mówisz jedną rzecz, oni słyszą coś zupełnie innego. Nie możecie się porozumieć, a Ty nie masz pojęcia, dlaczego tak się dzieje. A przecież wiadomo, że brak kontaktu prowadzi do rozczarowania, frustracji i konfliktu.

Na blokady językowe trafiasz nie tylko podczas wycieczek zagranicznych. Możesz je spotkać w swoim własnym domu, pracy czy najbliższym sąsiedztwie. Ta książka stanowi świetny słownik międzyludzki, w którym Michael J. Losier zdradza Ci klucz do sukcesu w komunikacji. Korzystając z zasad programowania neurolingwistycznego (NLP), będziesz w stanie szybko opanować kilka prostych umiejętności, niezbędnych do lepszego porozumiewania się w każdej sferze Twojego życia.

Poznaj: trzy warunki nawiązania kontaktu: tworzenie więzi, kalibrację, zrozumienie stylów komunikacji; techniki kalibrowania rozmów; odmienne style komunikacyjne: wzrokowca, słuchowca, kinestetyka oraz cyfrowca; cztery proste metody skutecznej komunikacji: przeramowanie, rzutowanie w przyszłość, instalowanie i pozytywną presupozycję.

Informacje dodatkowe o Prawo Więzi. Jak się dogadać i stworzyć doskonałe relacje prywatne i zawodowe:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: 2010-12-10
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Prawo Więzi. Jak się dogadać i stworzyć doskonałe relacje prywatne i zawodowe

Prawo Więzi. Jak się dogadać i stworzyć doskonałe relacje prywatne i zawodowe - opinie o książce

Sekret Prawa Przyciągania
Michael J. Losier0
Okładka ksiązki - Sekret Prawa Przyciągania

Prawo Przyciągania to uniwersalna zasada Wszechświata, której działaniu poddani są wszyscy ludzie. Codziennie doświadczasz jego przejawów w swoim życiu:...

Jak (nie) zostać królową
Katarzyna Redmerska ;