reklama

Pragnienie, by być blisko

Romans New Adult autorki "Złączonych”!

Amber nie potrafi poradzić sobie ze wspomnieniami dotyczącymi wydarzeń sprzed lat. W środku czuje się kompletnie pusta. Każdy dotyk innej osoby, nawet bliskiej, wywołuje u niej ataki paniki. Dziewczyna jest na granicy wytrzymałości.

Wkrótce Amber wprowadza się do Briana – swojego brata – oraz jego przyjaciela Zacharego, którzy znają się ze studiów. Ma nadzieję, że to będzie dla niej nowy początek, i zaczyna snuć plany o przyszłości oraz normalnym życiu.

Zachary to typ imprezowicza, który zmienia kobiety jak rękawiczki i nie planuje, aby było inaczej. Jednak w Amber jest coś, co go fascynuje. Chce rozwikłać ją jak zagadkę, poznać jej sekrety i sprawić, że ta odkryje, że dotyk może być też przyjemny. Jednak to zdecydowanie niepokoi brata Amber, a Zach zdaje sobie sprawę, że z nią nie może postępować tak jak z innymi kobietami. Tej dziewczyny nie będzie mógł zostawić po jednej wspólnej nocy.

Informacje dodatkowe o Pragnienie, by być blisko:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2022-10-20
ISBN: 9788383200941
Tytuł oryginału: Not Meant to be Broken

Kup książkę Pragnienie, by być blisko

Pragnienie, by być blisko - opinie o książce

Pragnienie by być blisko, to książka od której nie oczekiwałam nic a otrzymałam gorzko-słodką historię którą pochłonęłam ( a raczej ona mnie połknęła) w jeden dzień.

Amber, dziewczyna która została złamana. W wieku 16 lat została zgwałcona i prawie zabita. Gdy doszła do siebie próbowała się zabić 2 razy, czuła się brudna, złamana, chciała poddać się przeszłości dlatego zamknęła się w swoim domu. Miejscu które było dla niej bezpieczną przestrzenią a z drugiej strony więzieniem. Jednak po trzech latach od tragicznego wydarzenia dla swojego taty i brata spróbowała zacząć od nowa a zarazem uwolnić się z domowego więzienia. Przeprowadziła się do swojego brata i jego współlokatora. Zachary po uprzednim przygotowaniu przez brata Amber wiedział co mógł a czego nie mógł w towarzystwie Amber. Ją mężczyźni przerażali, ich dotyk był niemożliwy, w ich towarzystwie dostawała ataków paniki. Jednak Zachary jako jedyny zaczął traktować Amber jako normalną dziewczynę, przy której choć starał trzymać się granic bezpieczeństwa przez swoje zachowanie burzył mury obronne dziewczyny. Jednak czy Amber jest w stanie dopuścić do siebie emocje, które przywołują przeszłość która ją prawie zabiła ?

Z piórem Cory Reilly miałam wzloty i upadki, jednak historia Amber mnie kupiła całą. To historia wielu sprzeczności jest brutalna a zarazem delikatna, jest mroczna ale od czasu do czasu zaświeci słońcem, jest o złamaniu ale niesie w sobie nadzieję. Dziewczyna, która przeżyła tak traumatyczne wydarzenie uczy się od nowa czuć, żyć, krok za krokiem wydobywa się z mroku.

Pragnienie by być blisko to bardzo dobra książka z mocną historią i wieloma emocjami.

Avatar użytkownika - kamiladebowska
kamiladebowska
Przeczytane:2023-07-02, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2023,
Słodka pokusa
Cora Reilly0
Okładka ksiązki - Słodka pokusa

Po stracie żony, Cassio zostaje sam z dwójką małych dzieci. Musi szybko znaleźć dla nich matkę, a dla siebie kobietę, która ogrzeje jego...

Złamana lojalność
Cora Reilly0
Okładka ksiązki - Złamana lojalność

Fabiano od najmłodszych lat był wychowywany z myślą o tym, że pójdzie w ślady ojca i podobnie jak on zostanie consigliere w chicagowskim oddziale...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski