Pracuj głową, czyli praktyczny system pracy zwiększający codzienną efektywność

Niezależnie od tego, czy jesteś pracownikiem wielkiej korporacji, urzędu, czy prywatnej firmy - jeżeli w Twojej pracy masz do czynienia z szybkim przepływem informacji, a w biurze zawsze bardzo dużo się dzieje, ta książka jest właśnie dla Ciebie. Ma ona na celu przedstawienie Ci gotowego systemu pracy, który powinieneś potraktować jako punkt wyjścia do stworzenia swojego, ,,szytego na miarę", systemu. Pozwoli Ci on przejąć kontrolę nad swoim dniem pracy i kierować wysiłki w stronę, którą świadomie obierzesz. Ale zanim do tego doprowadzisz - pomoże Ci odpowiedzieć na podstawowe pytania i rozwiązać problemy dnia codziennego (jak sobie poradzić z natłokiem maili, brakiem czasu, przeszkadzaczami?). Ostatecznie jednak zbliży Cię do odpowiedzi na fundamentalne pytanie: ,,Co ja tak właściwie w tej pracy robię?".

Informacje dodatkowe o Pracuj głową, czyli praktyczny system pracy zwiększający codzienną efektywność:

Wydawnictwo: PWN
Data wydania: 2016-06-20
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Pracuj głową, czyli praktyczny system pracy zwiększający codzienną efektywność

Pracuj głową, czyli praktyczny system pracy zwiększający codzienną efektywność - opinie o książce

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung