reklama

Poznajemy uczucia: podręcznik pracy z lękiem. Przewodnik dla trenerów grupowych

Program Poznajemy uczucia opiera się na terapii poznawczo-behawioralnej i w sposób skuteczny, uporządkowany i ciekawy pomaga osobom z zaburzeniami ze spektrum autyzmu w poznawczym opanowywaniu emocji. Niniejszy przewodnik przeznaczony jest dla osób, które pracują z dziećmi z zespołem Aspergera zmagającymi się z silnym lękiem, i stanowi uzupełnienie książki Poznajemy uczucia. Poznawczo-behawioralna terapia lęku dla osób z zespołem Aspergera. Autorki w przystępnej, uporządkowanej formie zebrały cenne doświadczenia zdobyte podczas prowadzenia zajęć w różnych placówkach i omówiły praktyczne kwestie, które powinny uwzględnić organizatorzy sesji. W tomie znalazły się też wskazówki dotyczące wyboru i szkolenia trenerów, określenia poziomu grupy oraz współpracy z rodzicami.

Informacje dodatkowe o Poznajemy uczucia: podręcznik pracy z lękiem. Przewodnik dla trenerów grupowych:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 2019-11-18
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Exploring Feelings: Anxiety Training Manual. A Guide For Group Leaders

Tagi: bóg Problemy osobiste i społeczne dzieci i młodzieży - niepełnosprawność i specjalne potrzeby

Kup książkę Poznajemy uczucia: podręcznik pracy z lękiem. Przewodnik dla trenerów grupowych

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski