Potęga prawdy. Zdemaskuj kłamstwa w które wierzymy

Czytając „Potęgę prawdy” odkryjesz, że nie jesteś dziełem przypadku. Nie jesteś samotny, zły, niewystarczająco dobry, głupi, chory, przegrany ani stracony, nawet, jeśli życie sprawiło, że takim się czujesz. Odkryjesz, że absolutnie wszystko nadal jest możliwe i że twoje marzenia zostały ci dane bynajmniej nie po to, aby cię dręczyć. W końcu uzmysłowisz sobie, że istnieje.

Ktoś poza tobą. Ktoś, Kogo twoje życie bardzo obchodzi. Jedną z podstawowych potrzeb człowieka jest głęboka świadomość, że ktoś zna nas takimi jakimi naprawdę jesteśmy, a mimo wszystko kocha i akceptuje.
Lektura tej książki pomoże ci zrozumieć, że korzeniem wszelkiego zła popełnionego przez jakąkolwiek osobę od początku historii ludzkości jest fakt, że każdy z nas uwierzył w jakieś kłamstwa. To dlatego mamy tak niską samoocenę, która sprawia, że przeżywamy życie pełni zmartwień, lęku, bólu, zawstydzenia i samotności.

To moja opowieść o odnalezieniu prawdy i odpowiedzi na wiele pytań, które satysfakcjonowałyby mnie na tyle, bym chciała przeżyć kolejny dzień ze świadomością, że moje istnienie ma jakiś głębszy sens.
Autorka

Informacje dodatkowe o Potęga prawdy. Zdemaskuj kłamstwa w które wierzymy:

Wydawnictwo: Bogulandia
Data wydania: 2019-03-25
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-83-63097-76-9

Kup książkę Potęga prawdy. Zdemaskuj kłamstwa w które wierzymy

Potęga prawdy. Zdemaskuj kłamstwa w które wierzymy - opinie o książce

Prospect Park Stories
Katarzyna Janicka0
Okładka ksiązki - Prospect Park Stories

Opowiadania Katarzyny Janickiej zebrane w zbiorze zatytułowanym Prospect Park Stories przyciągają uwagę czytelnika zarówno pomysłowością, dziwnością...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski