Pośmiertny uścisk. Spadek

Masz pragnienie przygód lub niezwykłych podróży? Pociągają cię tajemnicze lochy czy ukryte skarby przez dziesięciolecia czekające na znalazcę? Uwielbiasz stare dokumenty i opowieści przekazywane z ust do ust? Intrygują Cię kryminalne zagadki? A może lubisz dreszczyk emocji wobec nieznanego? Jeżeli tak, to ta książka jest dla Ciebie.

,,Pośmiertny uścisk" to utrzymana w żartobliwym tonie, trzytomowa powieść opowiadająca o przygodach dojrzałego małżeństwa Marka i Tereski, które zakończyło rozdział swojego życia poświęcony wychowaniu potomstwa. Dzieci dorosły i rozpierzchły po świecie, więc bohaterowie dają się ponieść splotom okoliczności wiodących ich ku zapomnianemu światu przygód, wplątując się w przeróżne, w tym kryminalne, historie.

Kazimierz Stachowicz - urodzony w 1955 r. na Pomorzu fizyk i informatyk. Przez ponad trzydzieści lat był nauczycielem w szkołach średnich realizując jednocześnie liczne projekty z zakresu szkoleń komputerowych, baz danych oraz e-learningu. Po przejściu na wcześniejszą emeryturę postanowił spróbować swoich sił na niwie literackiej, czego wynikiem jest między innymi trzyczęściowy ,,Pośmiertny uścisk".

To pierwsza z trzech części przygód małżeństwa roztrzepanej, ale rezolutnej Tereski i popadającego w rozliczne perypetie Marka.

Część druga to ,,Pośmiertny uścisk. Haunebu".

Część trzecia - ,,Pośmiertny uścisk. Nuunen".

Informacje dodatkowe o Pośmiertny uścisk. Spadek:

Wydawnictwo: inne