reklama

Porwana

Tom 1 cyklu Porwana

Kiedy przypadkowo zagubisz się w mroku, prędko poznajesz prawdziwe oblicze strachu.

Gdy w zwykły, letni wieczór szesnastoletnia Cassandra Donne staje się przypadkowym świadkiem morderstwa, jej dotychczasowe życie zmienia się w jednej chwili. Zostaje porwana przez amerykańskiego kryminalistę, który sądzi, że nastolatka jest szpiegiem japońskiej mafii. Jeden błąd porywacza sprawia, że Cassandra trafia do świata najgorszych przestępców, budzących grozę pomieszczeń i złowieszczych szeptów. Otacza ją okrucieństwo i niedający nadziei lęk. Tkwiąc w samym sercu brutalnego zła, nie zdaje sobie sprawy, że człowiek winny jej uprowadzenia zaczyna powoli odkopywać głęboko skrywane dobro i zaskakującą prawdę. Czy żyjąc w ciemności, można powrócić do światła? Czy mroczne serce odnajdzie możliwość powrotu do bieli?

Przejmująca, nieszablonowa historia walki o swoje życie, młodej dziewczyny, zagubionej kilka tysięcy kilometrów od domu.

Informacje dodatkowe o Porwana:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2023-03-15

Kup książkę Porwana

Porwana - opinie o książce

W zwykły letni, wieczór szesnastoletnia Cassandra Donne staje się przypadkowym świadkiem morderstwa,od tej jednej chwili zmienia się jej całe życie. Początkowo myślała że to zły sen, koszmar. Niestety koszmar dopiero się rozpoczynał, a ona trwała w jego epicentrum. Zostaje porwana przez członków amerykańskiej mafii, sądzą że nie bez powodu była tam tego wieczoru.  Trafia do świata najgorszych przestępców, budzących grozę pomieszczeń i złowieszczych szeptów. Z każdym dniem traci nadzieje na normalny powrót bowiem widziała i słyszała za dużo. Początkowo mężczyźni są dla niej okrutni, dopóki nie odkrywają prawdy, która nie wiele zmienia. Cass już nigdy nie spotka bliskich. Jedynie jej porywacz Alex momentami ukazuje „dobre serce”. Być może tym chce uciszyć swoje sumienie w którym pozbawił młoda niewinna dziewczynę normalnego życia. Ale czy tacy ludzie maja sumienie? Cass jest przestraszoną dziewczyną, która każdego dnia pragnie wrócić w ramiona mamy…ale wie ze im dłużej to wszystko trwa tym to mniej możliwe.

Jest to przejmująca i nieszablonowa historia dziewczyny, która znalazła się w nieodpowiednim miejscu i czasie. Cass jest młoda dziewczyną, która w najlepszym okresie młodości zaznaje bólu i cierpienia. Pojawia się przemoc fizyczna i psychiczna, początkowo jest silna, ale z każdym kolejnym dniem znęcania się nad nia, jej wola życia słabnie. Jedynie jedna osoba ma wobec niej dobre zamiary, ale czy aby napewno?

Historia jest wciągająca od pierwszych stron, a zakończenie zaskakujące, które zapowiada nam kontynuacje . Drugi tom ukaże się już w czerwcu wiec jeśli się nadal zastanawiacie to nadrabiajcie . Ja napewno muszę poznać dalsze losy Cass i Alexa.

Porwana. Tom 3
Karolina Rudak0
Okładka ksiązki - Porwana. Tom 3

Finałowa część trylogii. Czy każda historia musi mieć szczęśliwe zakończenie? Po powrocie do domu Cassandra Donne stara się odnaleźć dawną iskierkę życia...

Porwana. Tom 2
Karolina Rudak0
Okładka ksiązki - Porwana. Tom 2

Przeszłość nigdy nie opuszcza nas na dobre. Mija dziesięć miesięcy od dnia, w którym Alex Krycek podjął radykalną decyzję. Dziesięć miesięcy, podczas...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung