Porady na trudne dni

"Zmartwienia to być może najlepsza rzecz, jaka nam się w życiu przydarza? Absurd?Niedorzeczność? Otóż nie! Autor Porad na trudne dni przekonuje, że właśnie podczas borykania się z trudnościami człowiek najpełniej doświadcza obecności Boga.Załamania, chwile wątpliwości i rozpaczy mogą poprowadzić ku dojrzałości i odkryciu niesamowitej siły, jaką jest wewnętrzny spokój. Spokój nie do zburzenia, bo wynikający ze zrozumienia woli Bożej. Każdy może pokonać drogę od smutku do wdzięczności! Refleksje ojca Scanlana poparte są interpretacjami Pisma Świętego i historiami napotykanych przez niego ludzi. Czy wiesz, jaka radość płynie z pokuty, czym są ?szatańskie improwizacje"" w życiu człowieka i co ma wspólnego chrześcijanin z żołnierzem? Na czym polega myślenie kategoriami Królestwa Bożego? Autor ciepło i z pewną dozą humoru wprowadza Czytelnika w religijne rozumienie rozterki i radości, grzechu i nawrócenia."

Informacje dodatkowe o Porady na trudne dni:

Wydawnictwo: Klub Dla Ciebie
Data wydania: b.d
Kategoria: Psychologia

Kup książkę Porady na trudne dni

Porady na trudne dni - opinie o książce

Zbiór przemyśleń i proponowanych interpretacji Pisma Św. zachęcający nas do dalszego drążenia tematu, poszukiwań, praktykowania, a tym samym do samorozwoju. Czytając ten zbiór warto zatrzymać się, przemyśleć i zobaczyć jak to, o czym pisze Autor realizujemy w swoim życiu napotykając na trudności.
Z okruchów nadziei
Anna Siedlecka