Podróż z nieznajomym tom 2

Tom 2 cyklu Lennox Corporation

Blanka postanawia nie spotykać się już więcej z Adamem w Nowym Jorku, ale gdy dowiaduje się, że rodzina Lennoxów oskarża ją o celowe zatajenie faktu, kim jest jej ojciec, postanawia wszystko wyjaśnić. Zaprasza Adama na kolację. Czy wszystko przebiegnie tak, jak sobie zaplanowała, czy ten wieczór całkowicie zmieni ich relacje

Adam przeżywa szok, gdy wychodzi na jaw, że Blanka jest córką jego największego konkurenta. Chce się zemścić, ale co się stanie, gdy spojrzy w brązowe oczy swojej partnerki Jak mocno będzie biło jego serce, gdy zabierze ją na wspólny weekend i wpuści do swojego mieszkania Czy ojciec Blanki i jej były narzeczony pozwolą na tę znajomość

Kto zostanie zwycięzcą, a kto wielkim przegranym

"Podróż z nieznajomym #2" to zwieńczenie historii Blanki i Adama.

Informacje dodatkowe o Podróż z nieznajomym tom 2:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2024-06-28

Kup książkę Podróż z nieznajomym tom 2

Opinie o książce - Podróż z nieznajomym tom 2

Niedawno prezentowałam Wam recenzję części pierwszej, a dziś przychodzę do Was z opinią o tomie drugim. Powiem Wam tylko, że ta część utrzymała poziom poprzedniej i jestem nią tak samo zafascynowana 😍 Jeśli jesteście ciekawi, co wydarzyło się w tym tomie, i jakie są moje wrażenia,  to usiądźcie wygodnie i zaczynamy 😃 Główna bohaterka - Blanka, po powrocie do Nowego Jorku, postanawia już więcej nie spotykać się ze swoim wybawicielem Adamem Lennoxem. Jednak, gdy wychodzi na jaw, że rodzina mężczyzny podejrzewa ją o celowy konflikt interesów, ta postanawia spotkać się z Adamem i wszystko wyjaśnić. W tym celu zaprasza go na kolację... Czy uda jej się wszystko wyjaśnić Lennoxowi? Czy wszystko potoczy się tak jak zaplanowała? Czy ta kolacja będzie miała szczęśliwy finał, czy może jednak nie? ... Tego dowiecie się, kiedy przeczytacie 😃 Jeśli chodzi o Adama, uświadomienie sobie tego kim tak naprawdę jest dziewczyna, w której się zakochał jest dla niego szokująca. W tym celu, postanawia się na niej zemścić, gdyż uważa, że nikt nie może z niego kpić. Czy jego odwet dojdzie do skutku? Co okaże się silniejsze : zemsta czy miłość? Kto wyjdzie zwycięsko z tej walki, a kto zostanie poszkodowany? Czy interesy mogą iść w parze z uczuciem, czy to raczej nie jest możliwe?  Na te wszystkie pytania, odpowiedzi znajdziecie w trakcie lektury :) Powiem Wam, że dosłownie połknęłam tę powieść ! 😍 Takiej lekkiej i przyjemnej
Avatar użytkownika - booksitsmypassio
booksitsmypassio
Przeczytane:2024-08-29, Ocena: 6, Przeczytałam,

Tytuł : Podróż z Nieznajomym. Lennox Corporation. Tom II.

Autor : Iwona Feldmann

Wydawnictwo Krople Czasu Studio Wydawnicze.

Data premiery : 28.06.2024r.

#współpracareklamowa

#współpracabarterowa

#współpracarecenzencka

Opis książki :

Kto zostanie zwycięzcą, a kto wielkim przegranym

"Podróż z nieznajomym #2" to zwieńczenie historii Blanki i Adama.

" Chciał, aby Blanka już się do niego wprowadziła, aby wiedziała, że ją kocha. Pragnął też usłyszeć od niej taką deklaracje, ale ona bardziej niż on obawiała się tego związku."

W drugim tomie losów Blanki i Adama tyle się dzieje, że nie ma czasu na nudę, a strony same się przewracają.

Jest akcja, są emocje i długo wyczekiwane sceny erotyczne, których w pierwszym tomie było brak.

Chemia między bohaterami jest niezmienna. Od początku, odkąd Blanka wsiadła do samochodu Adama, coś między nimi iskrzy.

Adam odkrywa, że Blanka jest córką jego największego konkurenta w zdobyciu dużego kontraktu.

Podejrzewa, że ojciec mógł ją wysłać na przeszpiegi.

Niespodziewanie, również pojawia się były narzeczony Blanki, który komplikuje sprawy między bohaterami.

Czy Blanka i Adam mają szansę na happy end?

W tej części autorka nie daje nam wytchnienia i książkę czytamy z wypiekami na twarzy. Jest ciągłość akcji, która wciąga czytelnika z każdą stroną coraz bardziej.

Intrygi, kłamstwa, zemsta i przeciwności losu sprawiają, że związek Adama i Blanki ma swoje wzloty i upadki.

Brak zaufania sprawia, że ich relacja wisi na włosku.

Dylogia, która wciąga czytelnika w świat biznesu i intryg.

Gorąco polecam

Dziękuję autorce za zaufanie i egzemplarz recenzencki.

#książkoweimpresje #ewelabook #polskiebookstagramy #bookstagrampl

Nie dalej jak wczoraj skończyłam czytać pierwszy tom historii Blanki i Adama. A już dziś mam dla Was recenzję drugiego tomu. Nie potrafiłam się oprzeć pokusie, musiałam to szybko przeczytać.

Co tu się działo!

Związek Blanki i Adama rozkwita. Oboje są coraz bardziej zauroczeni sobą i tym co sobie dają, czyli czułością, bezwzględną uwagę i namiętnością. Blanka nigdy nie otrzymała od swojego eks tyle czułości i pewności, że jest kochana, co od Adama. A sam Adam też nie należał do świętych. Kobiety miał tylko do jednego celu. Blanka zupełnie zmieniła jego postrzeganie kobiet, nauczyła go co to jest miłość. Jedno tylko ich dzieliło, rodziny. Tak, bo masi bohaterowie należą do rodzin, które konkurują ze sobą w świecie biznesu. Żadna ze stron nie jest zachwycona ich związkiem.

Najboleśniejszy cios przyjdzie jednak z zupełnie innej strony. Ta jedna osoba bardzo namiesza w życiu Blanki i Adama. Oboje przejdą poważną próbę własnych uczuć. Pytanie brzmi czy ich miłość przetrwa tak poważne zawirowania, kiedy w grę wchodzą bardzo duże pieniądze?

Wow! To jest świetne! Wg mnie jeszcze lepsze niż tom pierwszy. Pierwszy tom był taki... stonowany, owszem było czuć napięcie między Blanką i Adamem, ale to co działo potem wyrwało mnie z kapci. Historia wciąga już od pierwszych stron, pędzi tak do samego końca aż do zakończenia. A koniec był taki jak powinien być, innego nie tolerowałabym.
W drugim tomie mamy znacznie więcej scen erotycznych, które są tak napisane...uuu Drogie Panie ostrzegam, będzie bardzo gorąąącooo. Iwonka wie jak napisać takie sceny, by były przedstawione ze smakiem, ale porządnie działały na nasze głowy.

Poza tym w tym tomie mamy znacznie więcej emocji. Blance towarzyszy euforia, którą odczuwa się przy początkach każdego związku, a także niedowierzanie, że Adam ją akceptuje i po prostu mu się podoba. Zaraz potem ogromny szok i ból wywołany odrzuceniem. Będzie też strach i wola walki. Oj będzie się dużo działo, ale nie mogę Wam nic zdradzić.

Natomiast Adam początkowo zauroczony Blanką. To pierwsza kobieta, która nie chce mu wyjść z głowy. Sam jest totalnie zszokowany, że drobna kobieta ma nad nim taką władzę. Potem został uwikłany w spisek, przez który mocno zranił Blankę, raniąc przy okazji siebie. Tak, bo po tym co odwalił dostał rykoszetem w głowę. I bardzo dobrze mu tak. Powiem Wam, że jak czytałam co on zrobił tej biednej dziewczynie, to miałam go ochotę rozszarpać. Jak widzicie to tylko cząstka emocji jakie tu znajdziecie, bo Iwonka serwuje nam tu istny rollercoaster emocjonalny.

Jeżeli lubicie emocjonalne romanse z odrobiną intrygi i pikanterii, to ta książka jest dla Was. Oczywiście musicie czytać po kolei oba tomy, bo znajomość pierwszego tomu jest konieczna przy lekturze drugiego. Polecam Wam ,,Podróż z nieznajomym" w ten wakacyjny czas, a gwarantuje, że nie będziecie się nudzić.

Dziękuję Iwonka za egzemplarz do recenzji.
Polecam

Bywają tajemnice, które potrafią wiele zmienić. Tak właśnie jest między Blanką a Adamem. Kobieta postanawia się więcej już nie spotykać z nim. Jednak wszystko się zmienia, kiedy dowiaduje się o co, jest oskarżona. Jego rodzina twierdzi, że celowo ukryła, czyją tak naprawdę jest córką. Blanka nie zmierza tak tego zostawić, zamierza się z nim spotkać i wyjaśnić wszystko. Wspólna kolacja jest nie tylko momentem, w którym się to dzieje, ale również szansą na nowy początek. Czy ją wykorzystają?
Dla Adama informacja, że jego największy konkurent jest ojcem kobiety, która zaczęła dla niego wiele znaczyć, jest szokiem. Próbuje zagłuszyć uczucia, pragnie zemsty. Jednak to wszystko się dzieje, kiedy ona jest daleko. Wspólny weekend, na który się udają, naprawia ich relację. Tylko czy wszystkie tajemnice wyszły na jaw? Czy ich rodzina pozwoli im żyć po swojemu? Co i kto stanie na drodze do ich szczęścia? Czy uczucia, jakie czują, wystarczą, aby pokonać wszystkie przeciwności?

Pierwszy tom mnie się spodobała i ze sporą ciekawością sięgnęłam po drugi. Jak wrażenia po przeczytaniu? Był jeszcze lepszy niż pierwszy. Więcej się w nim działo, więcej zwrotów akcji było, więcej emocji podczas czytania mi towarzyszyło. Również tym razem historia z jednej strony była ciekawa i wciągająca, z drugiej lekka. Książkę czytało się naprawdę szybko, przeżywając wszystko wraz z bohaterami. Dla mnie to była pozycja na jeden wieczór, z którą spędziłam naprawdę udany czas.

Bohaterowie pozostali ciekawi, dobrze wykreowani, dający się lubić, nawet bardziej niż w tomie pierwszym. Zarówno Adam, jak i Bianka nadal mają wady i zalety, co według mnie sprawia, że pozostają realistyczni.

„Podróż z nieznajomym tom 2” to naprawdę fajna historia na wakacyjne dni. Mnie się podobał zarówno tom 1, jak i drugi. Ze swojej strony polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

Avatar użytkownika - zaczytaj_chwile
zaczytaj_chwile
Przeczytane:2024-06-30, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

Dalsza podróż Blanki z nieznajomym, wskakuje na inny poziom. Zawarty przez nich układ ma wesprzeć interesy Adama. Jej powiązania z ojcem miliarderem nie są kojarzone przez nikogo, co ją uspokaja a czego wcale nie ukrywa na siłę. Adam nie wyjawia Blance całej prawdy o interesach, które załatwia w Summerville i Pittsburghu ani o swojej narzeczonej. Ona nie obwieszcza głośno, czyją jest córka, ale nie posuwa się do kłamstwa. Postrzegani jako para narzeczonych, odgrywają swoje role dla dobra interesów i inwestycji Lennox Corporation. W zamian za przysługę, Blanka dociera bezpiecznie do Nowego Jorku.

W mieście nadgryzionego jabłka, Adam wraca do swego trybu a Blanka zamieszkuje z przyjaciółką i jej chłopakiem. Robert wysuwa podejrzenia wobec towarzyszki podróży brata, sugerując szpiegowanie dla inwestycji Oil Park. Czy jego obawy są słuszne?

Blanka korzysta z pomocy przyjaciółki w uwolnieniu się od związku z Warrenem. Jego podstępne zamiary i wieloletnie kłamstwa wychodzą powoli na powierzchnię, ujawniając stopień manipulacji i podłości wobec niej. Dziewczyna dostrzega swoją naiwność i przebiegłość byłego narzeczonego.  Zerwanie z przeszłością i rozpoczęcie nowego życia jest dla niej wyzwaniem. Nowa praca i uczucia wobec Adama, przysłaniają ostrożność i niebezpieczeństwo od wypartej przeszłości. Jest ktoś, kto nie godzi się z przegraną, choćby za cenę życia.

Czy tych dwoje potrafi zawalczyć o siebie wbrew innym, wbrew konfliktom interesów? Kto podda się manipulacji? Upokorzenie, złamane serce, żal, utracone uczucia wpychają miłości w otchłań bólu i straty. Wykradzione wspomnienia wykorzystane do szantaż, niemalże finiszują sukcesem okrutny podstęp. Kto połączy kropki i przemówi urażonemu prezesowi do rozsądku? Czy zrujnowane serca, wyparte uczucia mają drugą szansę?

Piękna relacja nieznajomych, która pokazuje zgubną drogą przez niedomówienia, brak szczerej rozmowy. Z łatwością można zranić innych, trudno jest odbudować miłość i zaufanie. Bohaterowie gubią rezon i właściwą drogę dla wspólnej przyszłości. Czy dane im będzie na nią wrócić i pogodzić uczucia z pracą?

Idealna pozycja na wakacyjny relaks. Zachęcam do lektury, poznajcie finał wspólnej podróży.

RECENZJA PATRONACKA

„PODRÓŻ Z NIEZNAJOMYM”

Cykl: Lennox Corporation (m 2)

AUTOR: IWONA FELDMANN

WYDAWNICTWO: KROPLE CZASU

„Przywłaszczył ją sobie i od paru dni po prostu byli razem, wspólnie spędzali czas, jakby kontynuowali swoją podróż. Było to oczywiste i naturalne, że są ze sobą, jadą do niego do domu i tam jest ich miejsce. Bała się, a jednocześnie była cholernie szczęśliwa”.

„Podróż z nieznajomym #2” to dalsze losy i idealne zamknięcie historii Blanki i Adama. Jak ja byłam ciekawa dalszych losów naszych głównych bohaterów, a to, co zafundowała autorka całkowicie, skradło moje serce, to była prawdziwa uczta czytelnicza. Historia, która
wciąga całkowicie, a z każdą przeczytaną stroną dosłownie wsiąkałam coraz mocniej, delektując się wyborną historią.
Zapraszam na nietuzinkowy, wciągający romans pełen tajemnic, intryg, pozorów, gry słów, ogromnych emocji i niezwykłego napięcia, który zaskakuje nieoczekiwanymi wydarzeniami.  Autorka zaprasza na do świata, w którym miłość łączy się z tajemnicami, zazdrością i niebezpieczeństwem, przeplatana nieoczekiwanymi zwrotami akcji,  tworzy, niezapomniane doznania. W tej części będzie piekielne gorąco, zmysłowo, niezwykle intensywnie, co funduje mnóstwo wrażeń.
Autorka niespiesznie buduje napięcie, doskonale podsyca naszą ciekawość, intryguje, rzuca w wir tajemnic, rozgrzewana do czerwoności, a najważniejsze, nie możemy nic przewidzieć do samego końca, ponieważ co chwilę będziemy zaskakiwani, a to wszystko sprawia, że książka dosłownie pochłania bezpowrotnie i nie odłożysz, jej aż nie zobaczysz ostatniej strony.
Fabuła książki została, idealnie nakreślona, dynamicznie poprowadzona i dopracowana przez autorkę w każdym detalu.
Iwona Feldmann doskonale kreuje realistyczne sytuacje, jej opisy są plastyczne, pełne detali, dzięki czemu możemy wyobrazić sobie wszystko i każdą przeczytaną scenę.
Autorka zdecydowanie potrafi wciągnąć czytelnika w swoją historię, fundując rollercoaster emocji i napięcia, możemy idealnie poczuć, wszytko to, co przeżywają  i czują bohaterzy, dzięki namacalnym scenom.

Książka napisana jest z perspektywy głównych bohaterów Blanki i Adama, dzięki czemu możemy idealnie wczuć się w ich sytuację, poczuć ich obawy, zobaczyć ich emocje i uczucia.

Bohaterzy świetnie wykreowani, niezwykle realni i doskonale zbudowani, różnorodni, barwni i wyraziści.
Chemia pomiędzy bohaterami i namiętność dosłownie wylewa się z kartek tej historii.
W tej części relacja pomiędzy bohaterami nabiera zawrotnej prędkości, pożądanie, namiętność przybiera niesamowitych barw, ale nie obędzie się bez komplikacji i czegoś nieoczekiwanego, co zostawiło mnie w niemałym osłupieniu i chwilowo miałam zamiar dosłownie ukatrupić Adama.

„Jeszcze wczoraj rano byłaby w stanie go zostawić i odejść. Pogodzić się z rzeczywistością i złamanym sercem, ale teraz czuła, że rośnie w niej dziwne, obezwładniające uczucie, z którym nie miała siły walczyć. Po prostu oddała się Adamowi bez reszty i obawiała się, że jeszcze za to zapłaci”.

Blanka chciała zakończyć relację z Adamem,
podziękować mu za to, co dla niej zrobił, i wreszcie rozliczyć całą podróż. W dodatku okazuje się, że rodzina Lennoxów oskarża ją o celowe zatajenie faktu, kim jest jej ojciec, co nie było jej zamierzonym celem i pragnie, wszystko wyjaśnić Adamowi. Niczego więcej nie chciała, jednak nieoczekiwanie zostaje przekroczona pomiędzy nimi pewna granica, choć wcale tego nie planowali. Uczucia stają się silniejsze niż rozum, a wzajemna fascynacja i chęć spędzenia ze sobą, choć odrobiny czasu wygrywa ze wszystkim. Chociaż Blanka zdaje sobie sprawę z tego, że Adam miał narzeczoną, a ona wchodziła w ich związek z butami, to nie chciała nikogo skrzywdzić, tym bardziej siebie, czego bardzo się obawiała, że gdy wszystko się zakończy, zostanie z niczym i złamanym sercem. Ale to dzieje się pomiędzy nimi, jest silniejsze od rozumu, pochłaniając ich doszczętnie.
Adam zawładnął jej życiem, ale rzeczywistość i przeszłość kobiety dość szybko ich dogania, wystawiając ich uczucia na próbę. Wszystko się komplikuje, zmieniając ich życie w prawdziwy koszmar.

-Jak rozwinie się relacja pomiędzy Blanką a Adamem?
-Czy Adam uwierzy dziewczynie i zaufa jej?
-Do czego posunie się Adam?
-Czy, człowiek, w którego do tej pory wierzyła całym sercem złamie i rozbije jej serce na milion drobnych kawałków?
-Czy Blanka jest bezpieczna, co planuje jej były narzeczony?
-Czy Blanka wybaczy Adamowi?

Polecam.

Avatar użytkownika - Kaktuslovebook
Kaktuslovebook
Przeczytane:2024-07-17, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

"To miał być mały krok, chwilowa odskocznią i czas na przemyślenia, a pokonałam własne lęki. Zobaczyłam, że można żyć inaczej."

Blanka właśnie robi kolejne wielkie kroki do nowego życia z Adamem u boku. Niestety mężczyzna wciąż skrywa wiele sekretów, na domiar złego odzywa się jej bolesna przeszłość w postaci Warrena, który może bardzo, ale to bardzo zaszkodzić i to nie tylko jej. Wielkie pieniądze oraz świat biznesu w jakim obracają się Adam i ojciec Blanki stają się łakomym kąskiem dla chciwych i podstępnych gnid, nie liczących się z nikim i niczym, byle by tylko zdobyć upragniony cel. To będzie niezwykle skomplikowana, zawiła, gorąca historia.

Po pierwszej części historii Blanki i Adama musiałam od razu sięgnąć po część kolejną. Z zapartym tchem śledziłam ich zawiłe losy, zagubienie Adama i ciągłe kłamstwa, które nie wiem co miały mu przynieść. Choć z jednej strony chciał zdobyć Blankę, darzył ją uczuciami, a znali się chwileczkę, to z drugiej był łatwowierny i szybko można było nim manipulować. Dodatkowo na światło dzienne wyszedł z ukrycia Warren, który był tak zaślepiony i żądny władzy i pieniędzy, że posuwał się do haniebnych czynów i postępowań. Mieszał, mataczył, knuł i doskonale mu to wychodziło. Wiedział, gdzie uderzyć aby jego ciosy okazały się celne. Tak samo jak potrafił sterować życiem Blanki, lecz na szczęście do czasu. Związek Adama i Blanki będzie możliwy tylko wtedy, jeśli zaufają sobie w pełni, pokażą wszystkie ukryte karty, wyjawią tajemnice i postawią na szczerość, bo to, co ich połączyło, to siła nie do zatrzymania. Ta część jest zdecydowanie bardziej skomplikowana, jeszcze bardziej pikantna w opisy i sceny, misternie zawiła, wiążąc życie prywatne i zawodowe potyczki o naprawdę ogromne pieniądze. Tylko czy będą one tak dużo warte jak miłość, która powinna być bezcenna i posiadać największą z wartości życia? Nie idzie się z nimi nudzić. Denerwowałam się na nich i kibicowałam jednocześnie, bo związki idealne nie istnieją. Bardzo podobała mi się ta część a jej zakończenie zdecydowanie mnie usatysfakcjonowało. Polecam.

Avatar użytkownika - czytam_book
czytam_book
Przeczytane:2024-07-10, Ocena: 6, Przeczytałem,

Dziś przychodzę do Was z recenzją mojego patronatu medialnego, a w zasadzie z jego drugą częścią.

,,Podróż z nieznajomym #2" cykl Lennox Corpororation, Iwona Feldman, wydawnictwo Krople czasu.

Książka jest kontynuacją ściśle związaną z pierwszym tomem, więc polecam czytać je po kolei.

Blanka po przyjeździe do Nowego Yorku postanawia nie spotkać się już więcej z Adamem. Jednak bliscy Adama zarzucają kobiecie, że celowo zataiła kim jest jej ojciec. Aby wyjaśnić sytuację Blanka postanawia zaprosić Adama na kolację, chcąc wytłumaczyć to nieporozumienie.

Po poznaniu prawdy Adam pała rządzą zemsty, ale czy będzie w stanie jej dokonać? Gdy spojrzy w piękne brązowe oczy kobiety.

Jak rozwinie się dalej znajomość Blanki i Adama?

Powiem Wam, że dość krótko czekałam na kontynuację i całe szczęście, ponieważ pierwsza część skończyła się   w taki sposób, że zostawiła czytelnika z wieloma pytaniami. Jak tylko otrzymam książkę z przyjemnością z powrotem wybrałam się w dalszą podróż z Blanką i Adamem.

Otrzymałam pełna emocji i niespodziewanych zdarzeń fabułę. A pikantne i namiętne sceny pomiędzy bohaterami dodatkowo umilają czytanie.

Za jedną scenę jaką Adam zafundował Blance, gdy umówili się do kina to miałam ochotę go udusić, potrząsnąć nim i powiedzieć chłopie ogarnij się. No ale cóż, zrobił jak zrobił, a ja na pewno nie zdradzę Wam co to było. W tej części w sumie mężczyzna kilka razy podniósł mi ciśnienie, ale myślę że to tak miało być, i jest to celowy zabieg autorki, aby troszkę podrażnić się z czytelnikiem.

Autorka w tej części również wplata takie motywy jak trudne relacje rodzinne, tajemnice, sekrety, chęć zemsty, namiętność.

W jaki sposób skończy się historia Blanki i Adama? Kto stanie na drodze do ich szczęścia? czy przezwycięża problemy?

Ja już wiem, a Wam polecam z całego serca obie części książki ,,Podróż z nieznajomym", gwarantuje, że na pewno nie będziecie się nudzić.

Viva Dalia
Iwona Feldmann0
Okładka ksiązki - Viva Dalia

Poznaj tę pełną emocji i wzruszeń, skąpaną w słońcu Andaluzji opowieść o żołnierzu... i o kobiecie szukającej swojego miejsca w życiu. Wejdź w sam środek...

Podróż z nieznajomym
Iwona Feldmann0
Okładka ksiązki - Podróż z nieznajomym

Blanka, córka miliardera, ucieka przed narzeczonym i nieoczekiwanie wpada w ręce bezwzględnego sadysty. Jej losy niespodziewanie splatają się z Adamem...

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski