Pochwała kłótni małżeńskiej. O przebaczającej czułości

Książka Carla Rocchetty to swoisty przewodnik dla małżonków pozwalający spojrzeć na konfliktowość małżeńską w zupełnie nowym świetle. Autor, opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu w duszpasterstwie rodzin oraz badaniach socjologicznych, ukazuje konkretną drogę do tego, by kłótnia małżeńska mogła stać się konstruktywnym dialogiem, prowadzącym do autentycznego wyrażania swoich emocji i nieustannej odnowy życia małżeńskiego w duchu przebaczenia i czułości, na wzór przebaczającej czułości Boga.

Pary często pytają nas: ?Czy można się kłócić?". Zwykle odpowiadamy, że nie tyle można, co wręcz trzeba, ale... z głową na karku i sercem na dłoni. Jesteśmy przekonani, że lektura książki pomoże wielu małżeństwom rozwinąć się w tej wymagającej sztuce codzienności.
Monika i Marcin Gomułkowie, Początek Wieczności

Zdecydowanie jest to jedna z lepszych pozycji książkowych na polskim rynku o kłótni małżeńskiej, a nawet więcej ? o tym jak tworzyć czuły dom, oparty o dobre, głębokie relacje. Nas ta książka urzekła. Z serca polecamy!
Marlena i Łukasz Paliwodowie, www.MamySie.pl

Książka nie tylko dla małżonków, ale dla wszystkich dążących do stworzenia zdrowej relacji. Każdy znajdzie w niej receptę, jak przemienić rzucanie talerzami w środek budujący wzajemną miłość. Celem jest osiągnięcie małżeńskiego pokoju poprzez praktykowanie czułości (i nie chodzi tu o tanią ckliwość!).Marta i Mateusz Rezlerowie, www.trojcadopary.pl

Informacje dodatkowe o Pochwała kłótni małżeńskiej. O przebaczającej czułości:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Franciszkanów Bratni Zew
Data wydania: 2019-02-14
Kategoria: Duchowość, religia
Tytuł oryginału: Elogio del liturgii do coppia. Per Una tenerezza che perdona.
Język oryginału: Włoski
Tłumaczenie: Krystyna Kozak