reklama

Pięć minut terapii

TA KSIĄŻKA TO TWÓJ KIESZONKOWY TERAPEUTA

Kim jestem? Co tak w ogóle oznacza przerażające stwierdzenie ,,Po prostu bądź sobą"? Czym właściwie jest bycie ,,autentycznym"? Te ważne pytania mogą być naprawdę przytłaczające.

Odpowiedzi na nie pomoże ci znaleźć psychoterapeutka Sarah Crosby, która dzieli się doświadczeniem w formie przystępnych wskazówek i ćwiczeń. Znajdziesz tu informacje miedzy innymi na temat:

Odkrywania siebie, Budowania więzi i tworzenia relacji, Życzliwych rozmów ze sobą, Rozpoznawania i działania wyzwalaczy, Wyznaczania granic.

Wystarczy, że krok po kroku wcielisz je do swojego życia, a odnajdziesz długotrwałe szczęście, pewność siebie oraz spokój w związkach i przede wszystkim w sobie.

Sarah Crosby - psychoterapeutka mieszkająca w Irlandii. Ukończyła z wyróżnieniem licencjat w dziedzinie archeologii i geografii na University College Dublin. Następnie przekwalifikowała się na humanistyczną terapeutkę integracyjną. W międzyczasie zaczęła tworzyć i publikować treści dotyczące zdrowia psychicznego na Instagramie jako @TheMindGeek. Bardzo szybko zdobyła wielu obserwatorów, aktualnie jej profil śledzi ponad 360 tysięcy osób. Jej celem jest tworzenie przystępnych i interesujących treści na temat zdrowia psychicznego.

Informacje dodatkowe o Pięć minut terapii:

Wydawnictwo: Czarna Owca
Data wydania: 2022-10-26