reklama

Parker

Jeśli nie wiesz komu możesz zaufać… Ufaj tylko sobie.

Mia Davies to dziewczyna, która żyje przeszłością od momentu, gdy kilka lat temu jej rodzice zostali zamordowani. Choć znaleziono i skazano sprawców, nigdy nie uwierzyła w ich winę. Dlatego próbuje rozwiązać tę sprawę na własną rękę – bezskutecznie… do czasu, gdy ktoś zaczyna ją śledzić.

Parker Salvatore pojawia się w życiu Mii, twierdząc, że pomoże jej znaleźć prawdziwego sprawcę. Dziewczyna nieświadoma wiążących się z tą propozycją konsekwencji, decyduje się zawrzeć z nim układ. Aby dowiedzieć się prawdy, musi wstąpić do tajnej organizacji Duret i wykonać powierzone jej zadania.

Między Mią i Parkerem zaczyna rodzić się pożądanie, którego żadne z nich nie potrafi zwalczyć. Jednak ta relacja nie spodoba się wszystkim, a co więcej, może ściągnąć na nich prawdziwe niebezpieczeństwo.

Czy Parker okaże się wybawieniem, czy zgubą Mii?

Informacje dodatkowe o Parker:

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2023-04-26

Kup książkę Parker

Parker - opinie o książce

Mia w okrutny sposób straciła rodziców. I choć sprawcy tej zbrodni odsiadują wyrok w więzieniu, coś nie daje jej spokoju. Na domiar złego ktoś zaczyna ją śledzić. Wtedy pojawia się Parker i proponuje swoją pomoc.

Dziewczyna mimo wielu wątpliwości decyduje się na współpracę. Wstępuje do tajemniczej organizacji i wykonuje powierzone jej zadania. Jak się okazuje była potrzebna mężczyźnie by złamać kod, który stworzył jej ojciec. Ale czy to jedyny powód dla którego Parker chce ją mieć blisko siebie?

Milena Grabowska stworzyła niezwykłą historię pełną kłamstw i intryg. Nic tu nie jest oczywiste ani przewidywalne. Nagłe zwroty akcji i zaskakujące zakończenie sprawiły, że nie mogłam oderwać się od czytania. Autorka świetnie wykreowała bohaterów. Mia to niezwykle mądra kobieta. Ma też swoje upodobania. Zawsze nosi dwie różne skarpetki, często przegryza ser i popija go truskawkowym piwem, nie wspominając o jej lękach. Jak jej więc nie lubić? A Parker? Tajemniczy, przystojny mężczyzna, którego poznajemy bardzo powoli. Chemia między tą dwójką jest wyczuwalna. Tak podobni, a tak różni. Parker w jednej chwili uwodzi kobietę, by za chwilę ją odepchnąć. W co on gra? Jest tu cienka granica między miłością, a nienawiścią. Zostaną wrogami, czy będą współpracować?

Debiut autorki uważam za bardzo udany i już teraz czekam na jej kolejną książkę.

Czterech Ojców River Conway
Milena Grabowska 0
Okładka ksiązki - Czterech Ojców River Conway

River Conway zawsze miała krótkie włosy, bo według jej ojców tak było praktyczniejKrótkie włosy nie potrzebują czasochłonnej pielęgnacji, a sposobów, w...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski