Pani Reporterka Mysz

,,Pani Reporterka Mysz" autorstwa Adama Święckiego to piąta część serii ,,Trochę hałasu z głębi lasu".

To pierwsza w Polsce seria komiksów dla tak małych Czytelników, która sukcesywnie podbija rynek zagraniczny. Kolor, rymowany tekst, humor, przekaz w formie komiksu to coś dotychczas niespotykanego.

Serią ,,Mój Pierwszy Komiks" (w skład której wchodzą jeszcze przygody Smoczka Loczka autorstwa Macieja Jasińskiego oraz ,,Mały i Duży" Agaty Matraś) Wydawnictwo TADAM przypomina o tym, że komiks jest wspaniałym narzędziem w procesie edukacji.

,,Pani Reporterka Mysz" pokazuje bohaterską postawę niepozornej małej Myszki. To niezwykła historia, która bawi, uczy, zachwyca kolorem. Adam Swięcki po raz kolejny stworzył książeczką, która cieszy Czytelników w każdym wieku.

Informacje dodatkowe o Pani Reporterka Mysz:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2018-05-15

Kup książkę Pani Reporterka Mysz

Pani Reporterka Mysz - opinie o książce

Zagubiony Świetlik. Brighty Got Lost w wersji dwujęzycznej dla dzieci
Adam Święcki0
Okładka ksiązki - Zagubiony Świetlik. Brighty Got Lost w wersji dwujęzycznej dla dzieci

Język angielski dla dzieci Stary las, świadek wielu niesamowitych historii, dzieli się nimi z młodym czytelnikiem. Świetlik, mały leśny duszek...

Wilcze sny
Adam Święcki0
Okładka ksiązki - Wilcze sny

Spokojna, cicha wioska. Mieszkańcy mają jedno zmartwienie: hordy wilków odcięły osadę od świata... Na tło tych wydarzeń rzucony zostaje nasz bohater. Odkrywa...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;