reklama

Robertosław jest Wysoko Wykwalifikowanym Znajomkiem na służbie u czarownicy, która wykazuje przeogromną niechęć do bycia czarownicą. Nic dziwnego, że każdy wolny czas wykorzystuje na robienie zapisków w swoich Pamiętnikach. To jedyna rzecz, dzięki której jeszcze nie oszalał! I ja się pytam: Czy Hagi Agi to gwiazda pop, czy co? Właśnie zakłada Dziewczęcą Kapelę i ja mam w niej być, chociaż jest jasne jak światło księżyca, że JA NIE JESTEM DZIEWCZYNKĄ. Proszę, tylko nie autografy!

Informacje dodatkowe o Pamiętnik Robertosława. Moja czarownica (która nie chce być czarownicą) zakłada Dziewczęcą Kapelę:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2009-01-26
ISBN: 9788323719496

Kup książkę Pamiętnik Robertosława. Moja czarownica (która nie chce być czarownicą) zakłada Dziewczęcą Kapelę

Pamiętnik Robertosława. Moja czarownica (która nie chce być czarownicą) zakłada Dziewczęcą Kapelę - opinie o książce

Avatar użytkownika - Sadu
Sadu
Przeczytane:2014-02-02, Przeczytałam, Od dzieci,
Hiawyn Oram, Sarah Warburton0
Okładka ksiązki - Pamiętnik Robertosława. Moja czarownica (która nie chce być czarownicą) nocuje u koleżanek

Robertosław jest wysoko wykwalifikowanym Znajomkiem na służbie u czarownicy, która wykazuje przeogromną niechęć do bycia czarownicą. Nic dziwnego, że każdy...

Hiawyn Oram, Sarah Warburton0
Okładka ksiązki - Pamiętnik Robertosława. Moja czarownica (która nie chce być czarownicą) zaczyna gotować

"Robertosław jest wysoko Wykwalifikowanym Znajomkiem na służbie u czarownicy, która wykazuje przeogromną niechęć do bycia czarownicą. Nic dziwnego, że...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung