Ostrygojady

-kolejna bestsellerowa powieść Susan Fletcher -piękna, poetycka opowieść o samotności, zaufaniu, o destrukcyjnych mrokach ludzkiej duszy i ulotnej istocie miłości -wzruszająca i trudna relacja dwóch sióstr, pokazana z subtelnym poczuciem humoru Amy leży pogrążona w śpiączce. Jej starsza siostra, Moira, przychodzi do niej wieczorami i siada przy łóżku w szpitalnym pokoju o zielonych ścianach. Wyznaje swe winy. Przyznaje się do dziecięcego egoizmu, którym głęboko zraniła całą rodzinę, do ok

Informacje dodatkowe o Ostrygojady:

Kup książkę Ostrygojady

Ostrygojady - opinie o książce

Avatar użytkownika - danonk
danonk
Przeczytane:2015-09-30, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2015, Z własnej biblioteczki,
Moira, niezwykle inteligentna, zamknięta w sobie kobieta, siedzi przy łóżku pogrążonej w śpiączce siostry Amy. Opowiada jej o swoim życiu, o którym dużo młodsza Amy wiedziała niewiele. Nie jest to zwykła opowieść,. Jest to raczej spowiedź z wydarzeń, o których nikomu przedtem nie opowiadała. O wielkiej miłości do męża, o jeszcze większej zazdrości, która doprowadziła ją do zdrady. O samotności, o własnym wewnętrznym świecie, o otwieraniu się na innych. Wielka uczta.
Alfabet snów
Fletcher Susan0
Okładka ksiązki - Alfabet snów

Mitra wraz z młodszym braciszkiem, Babakiem, żebrzą u bram miasta Rhagae, z trudem utrzymując się z tego, co zdołają wyprosić lub ukraść na targu. Jednocześnie...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski