Osiedle martwych marzeń

Co widzisz, gdy zamykasz oczy? O czym marzysz, kiedy nie musisz niczego udawać? O czym myślisz, gdy mijasz grupę dzieciaków? Czy wiesz, co kryje się w starym opuszczonym budynku?

Osiedle martwych marzeń to zbiór opowiadań, które zabiorą cię w niezwykłą podróż do tego, co groźne i niezbadane. Poznasz najskrytsze tajemnice, żądze i pragnienia bohaterów… a oni mogą przypominać twoich sąsiadów bardziej, niż myślisz.

Dziewięć historii, które zmrożą ci krew w żyłach. Czy odważysz się je poznać?

Informacje dodatkowe o Osiedle martwych marzeń:

Wydawnictwo: Alternatywne
Data wydania: 2024-03-13
Kategoria: Horror

Kup książkę Osiedle martwych marzeń

Osiedle martwych marzeń - opinie o książce

“Osiedle martwych marzeń” to zbiór opowiadań, który przenosi czytelnika w świat pełen grozy i tajemnic. Książka składa się z dziewięciu historii, które odkrywają najskrytsze żądze i pragnienia bohaterów, mogących przypominać osoby z naszego otoczenia. Autor prowadzi nas przez niezbadane zakątki ludzkiej psychiki, zadając pytania o to, co widzimy, gdy zamykamy oczy, co kryje się w starym, opuszczonym szpitalu psychiatrycznym oraz w jednej historii zahaczymy także o temat kanibalizmu 😦

Autor zręcznie łączy elementy horroru z głębokim psychologicznym wglądem, tworząc opowieści, które nie tylko bawią, ale również skłaniają do refleksji. Każde opowiadanie jest jak podróż do wnętrza ludzkiej duszy, gdzie mieszają się strach, pożądanie i mrok. To książka dla tych, którzy nie boją się spojrzeć w mroczne zakamarki własnego umysłu i zmierzyć się z prawdami, które mogą zmrozić krew w żyłach.

To propozycja nie tylko dla miłośników horroru, ale także dla czytelników poszukujących literatury z głębszym przesłaniem. Autor udowadnia, że potrafi zaskoczyć i niepokoić, a jego opowieści pozostają w pamięci na długo po zakończeniu lektury. Opowiadania mają rożny poziom ale wszystkie są warte uwagi.

Z niecierpliwością będę czekał na kolejne teksty autora.