Jakie sekrety łączą wielkie piramidy, masonów, stowarzyszenia Illuminati i Radę Polityki Zagranicznej? W tej intrygującej książce słynny reporter New York Times\'a i autor bestsellerów Jim Marrs wnikliwie bada najpilniej strzeżone sekrety świata, rozszyfrowując tajne kabały i mechanizmy władzy, jaką na nich zbudowano z upływem czasu. Odważnie przekopując się do prawdy, odkrywa zaskakujące dowody na to, że o rozpoczęciu i zakończeniu wojen decydują zmawiający się za kulisami prawdziwi animatorzy wydarzeń; oni też manipulują notowaniami giełdowymi i oprocentowaniem kredytów, utrzymują podziały klasowe, a nawet cenzurują dzienniki telewizyjne. A wszystko to robią pod światłymi auspicjami Rady Polityki Zagranicznej, Komisji Trójstronnej, grupy Bilderberg, CIA, a nawet Watykanu. Obficie czerpiąc ze źródeł historycznych i swoich wnikliwych dociekań, Marrs rozszyfrowuje tajemnice łączące współczesne konspiracje z prehistorią człowieka. W wyniku tego powstała znakomita, otwierająca czytelnikowi oczy, synteza zdarzeń historycznych (wielu skrywanych od dawna przed społeczeństwem) które rzucają światło na ludzi i organizacje, decydujące o naszym życiu. Niepokojąca, prowokacyjna i zmuszająca do myślenia książka Oni rządzą światem prezentuje szczególne spojrzenie na świat, które może wyjaśnić, kim jesteśmy, skąd przybywamy i dokąd zmierzamy.

Informacje dodatkowe o Oni rządzą światem Tajna historia łącząca Komisję Trójstronną, wolnomularstwo i piramidy egipskie:

Wydawnictwo: Jeden Świat
Data wydania: 2014-12-17
Kategoria: Popularnonaukowe
ISBN: 978-83-89632-67-8

Kup książkę Oni rządzą światem Tajna historia łącząca Komisję Trójstronną, wolnomularstwo i piramidy egipskie

Oni rządzą światem Tajna historia łącząca Komisję Trójstronną, wolnomularstwo i piramidy egipskie - opinie o książce

Avatar użytkownika - RosemaryCzyta
RosemaryCzyta
Przeczytane:2007-03-01, Ocena: 3, Przeczytałam, Mam,
Ściśle tajne Odkryj tajemnice ery cyfrowej
Jim Marrs0
Okładka ksiązki - Ściśle tajne Odkryj tajemnice ery cyfrowej

Przez wiele lat wyznawcy teorii spiskowych zaliczali się do cichej subkultury skazanej na studiowanie szczupłego zasobu niskonakładowych książek w ciemnych...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski