Ominąć Paryż

„Ominąć Paryż” to przede wszystkim piękna opowieść o przyjaźni, która przetrwała od dzieciństwa do dorosłości. To również frapująca opowieść o miłości i poszukiwaniu szczęścia. Składają się na nią cztery misternie splecione historie, opowiadane przez cztery młode kobiety. Wartka akcja i zaskakujące rozwiązania sprawiają, że książkę czyta się jednym tchem. Piękny język, niemal impresjonistyczna łatwość chwytania chwili i oddawanie realiów współczesnej Polski czynią z tej powieści obraz malowany słowem.

Informacje dodatkowe o Ominąć Paryż:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2006-01-10
ISBN: 83-7469-233-2

Kup książkę Ominąć Paryż

Ominąć Paryż - opinie o książce

Avatar użytkownika - danonk
danonk
Przeczytane:2016-01-13, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2016, polskie czytanie,
Gdybym miała oceniać książkę po okładce, to przede wszystkim, nigdy bym jej nie wzięła do ręki, gdybym nie miała jej poleconej. Koszmarna, kiczowata obwoluta,która raczej sugeruje romansidło wielkiej wody. Na szczęście już pierwsze zdania książki pokazują, że warto ją przeczytać. Miłość, przyjaźń została już opisana na wszelkie sposoby. Jednak Małgorzacie Wardzie udało się zainteresować mnie postaciami czterech przyjaciółek, ich perypetiami, uczuciami, i tzw życiem. Warto.
Avatar użytkownika - helena610
helena610
Przeczytane:2019-03-20, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2019,

Dość specyficzna książka w której nie mogłam się do końca zagłębić, ciężko było mi się skupić na perypetiach bohaterek. Może to kwestia wielowątkowości, może ilości bohaterek... Sama nie wiem, ale coś mi nie zgrało.

Avatar użytkownika - gosia_gosia16
Przeczytane:2013-09-04, Ocena: 4, Przeczytałam, Przeczytane dawniej,
Avatar użytkownika - jusia
jusia
Przeczytane:2012-04-13, Ocena: 4, Przeczytałam,
Nie ma powodu, by płakać
Warda Małgorzata0
Okładka ksiązki - Nie ma powodu, by płakać

Bujne osobowości bohaterów, rysowane delikatną kreską uczucia i niezwykły nastrój. Tę pełną humoru i wdzięku opowieść czyta się jednym tchem. Najnowsza...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski