Odpowiedź

Nowa książka Davida Icke'a, jednego z najbardziej kontrowersyjnych pisarzy na świecie, autora między innymi ,,Największego sekretu".

,,Czy to zbieg okoliczności, że plany dla ludzkości, które przewidziałem i opisywałem przez trzy dekady, właśnie są realizowane? A może to najbardziej jaskrawy dowód na istnienie skalkulowanego planu całkowitego zniewolenia człowieka? Głośno powtarzam, że chodzi o to drugie, i jestem przekonany, że pod koniec lektury tej książki wyciągniesz wnioski i zgodzisz się, iż teoria zbiegu okoliczności po prostu nie jest wiarygodna w obliczu dowodów. Jasno przedstawiam sytuację, ale chcę, żeby dowody przemówiły same za siebie i żeby czytelnicy sami zdecydowali, co to wszystko znaczy".

- David Icke

Miliardy ludzi codziennie szukają przyczyn światowych bolączek, konfliktów, uprzedzeń i niesprawiedliwości. Obwiniają religię, ekonomię i politykę... Prawda jest jednak zupełnie inna. Istnieje coś, z czego wynikają wszystkie te problemy.

Za kulisami władzy od dawna toczy się partia szachów, w której niewielka, ale potężna klasa elit próbuje narzucić nowy porządek świata. Ich ostatecznym celem jest przekształcenie ludzi z czujących, intuicyjnych istot w potulne owieczki. Ich główne metody to: programowanie społeczne (manipulacja mediami), uzależnienie od technologii (sieci społecznościowe), atak na nasze zdrowie w postaci promieniowania elektromagnetycznego (5G) oraz wpajanie poczucia strachu, abyśmy chętnie dawali im jeszcze większą władzę.

Czy istnieje na to jakieś rozwiązanie? David Icke daje nam ,,Odpowiedź". To od niej może zależeć nasza przyszłość.

Informacje dodatkowe o Odpowiedź:

Odpowiedź - opinie o książce

Ludzka raso, powstań z kolan. Część I. Tropienie lwa
David Icke0
Okładka ksiązki - Ludzka raso, powstań z kolan. Część I. Tropienie lwa

To kolejna po Największym sekrecie rewolucyjna teoria spiskowa dziejów z jeszcze większą dawką prowokujących i szokujących informacji, odmierzonych...

Wolność - przewodnik dla robotów
David Icke0
Okładka ksiązki - Wolność - przewodnik dla robotów

Z przyjemnością prezentujemy Państwu pierwszą w Polsce, i jak dotychczas jedyną, spośród jego publikacji zawierających konsekwentnie budowaną teorię...

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski