reklama

Od myślenia do olśnienia. 60 diagramów: jak wizualnie rozwiązywać problemy

Ludzie pamiętają tylko 10% tego, co czytają, ale 30% tego, co widzą. Obrazy mają przewagę nad słowami. Poznaj najbardziej użyteczne pomysły, dzięki którym jasno zaprezentujesz koncepcję i z sukcesem sprzedasz swoją ideę. Ponad 60 diagramów pomoże Ci zwizualizować każde zagadnienie, aby później z powodzeniem zastosować je w praktyce.

Z książki dowiesz się m. in.:

jak wykorzystać w praktyce piramidę i drzewo decyzyjne, w czym pomoże Ci diagram Venna lub Złudzenie Ebbinghausa, jak używać takich narzędzi jak lejek, cieknące wiadro i długi ogon, do czego służy oś czasu, jak poprawnie przygotować schemat organizacyjny.

Poradnik powstał na bazie doświadczeń międzynarodowych konsultantów, naukowców, studentów MBA i menedżerów. Książka zawiera użyteczne porady i szkice. Pod każdym rozdziałem zamieszczono praktyczne ćwiczenia.

Książka należy do serii Inspiracja i kreatywność

W najbliższym czasie w serii ukażą się:

Eureka! 60 sposobów: jak mieć dobre pomysły, Kevin Duncan

Postaw na swoim. Praktyczne sposoby: jak wywierać wpływ na innych, Nicole Soames

Kevin Duncan. Jest doradcą biznesowym, ekspertem ds. marketingu i mówcą motywacyjnym. Posiada wieloletnie doświadczenie w sektorze komunikacji i reklamy. Od kilkunastu lat doradza firmom w prowadzeniu biznesu.

Autor 20 książek biznesowych, m. in. I co z tego. Najważniejsze pytania dotyczące biznesu (2018), Start: Jak uruchomić własną firmę (2009), Zaznacz: załatwione! Jak wykonywać zadania do końca (2013) oraz bestsellerowego poradnika Od olśnienia do myślenia. 60 diagramów: jak wizualnie rozwiązywać problemy. (The Diagram Book). Prawa do niego sprzedano do ponad 10 krajów. Po jego sukcesie napisał kolejny pt. Eureka! 60 sposobów: jak mieć dobre pomysły (The Ideas Book).

Informacje dodatkowe o Od myślenia do olśnienia. 60 diagramów: jak wizualnie rozwiązywać problemy:

Wydawnictwo: Zwierciadło
Data wydania: 2019-09-25
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: The Diagrams Book

Tagi: bóg Umysł ciało duch - teoria i praktyka

Kup książkę Od myślenia do olśnienia. 60 diagramów: jak wizualnie rozwiązywać problemy

Od myślenia do olśnienia. 60 diagramów: jak wizualnie rozwiązywać problemy - opinie o książce

Eureka!. 60 sposobów: na dobre pomysły
Kevin Duncan0
Okładka ksiązki - Eureka!. 60 sposobów: na dobre pomysły

Bądź twórczy, rzucaj pomysłami i realizuj je z nami! Wystarczy jeden dobry projekt, aby odnieść sukces. Z poradnika krok po kroku dowiesz się: ...

Zaznacz załatwione!
Kevin Duncan0
Okładka ksiązki - Zaznacz załatwione!

Książka Kevina Duncana Zaznacz: załatwione! zawiera opis wielu praktycznych technik radzenia sobie z wykonywaniem zadań - niektóre z nich są znane...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung