reklama

Oczyszczanie wątroby I nerek

Z książki dowiesz się, czy już teraz twój organizm potrzebuje oczyszczenia. Zanieczyszczenia mogą być przyczyną chorób układu pokarmowego. Za pomocą opisanych przez autora wskazówek rozpoznasz objawy zanieczyszczania w ciele.

Najważniejszy w procesie oczyszczania jest dobór metody, który będzie pasował do twoich objawów. Powinieneś też zadbać o prawidłowe przeprowadzenie całego procesu oczyszczania wątroby i nerek. Poznasz domowe sposoby na oczyszczanie wątroby oraz nerek z toksyn. Zioła oraz dieta pomogą ci powrócić do zdrowia i odzyskać odporność. Zioła na nerki oczyszczą je ze złogów i kamieni. Napar ze skrzypu polnego lub rdestu ptasiego i inne zioła na wątrobę przywrócą równowagę w ciele.

Poznaj najskuteczniejsze domowe kuracje oczyszczające.

Informacje dodatkowe o Oczyszczanie wątroby I nerek:

Wydawnictwo: Vital
Data wydania: 2022-10-22
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Oczyszczanie wątroby I nerek
Język oryginału: Polski

Kup książkę Oczyszczanie wątroby I nerek

Oczyszczanie wątroby I nerek - opinie o książce

Oczyszczanie wątroby j nerek. Naukowe i ludowe metody" To książka Alekseja Sadova, której tytuł bardzo mnie zaintrygował.
Przyznam szczerze, że jest w moim życiu powód, dla którego zwróciłam uwagę na tą właśnie książkę. Wątroba bowiem jest niezwykle ważnym organem w naszym życiu. Ja zwracam na nią szczególną uwagę, a to bowiem za sprawą mojej mamy. Właśnie jej przypałętała się choroba HCV, z którą bardzo długo walczyła. Wirusa, mimo iż nadal w sobie nosi i w dalszym ciągu musi go kontrolować, to jednak jest on uśpiony. Jest to choroba, która sieje w organizmie ogromne spustoszenie, dlatego też teraz zainteresowało mnie oczyszczanie wątroby. Natomiast od dzieciństwa siostra borykała się z problemami z nerkami, dlatego z pewnością i jej polecę drugą część książki, która dotyczy oczyszczania nerek.
Autor swoją książkę podzielił na kilka części. W pierwszej z nich skupią się na wątrobie. Możemy dowiedzieć się wszystkiego na temat tego organu. Za co odpowiada w naszym organizmie, jak jest zbudowany, jak funkcjonuje. Autor przedstawił nam także objawy, które powinny nas zaniepokoić. Wymienia wszystkie możliwe rodzaje chorób związane z wątroba oraz szczegółowo zaznacza w przypadku jakich objawów powinniśmy zdiagnozować się w stronę chorób wątroby. To niezwykle ważne podpowiedzi, szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy każdy gdzieś się spieszy, a delikatne bóle są traktowane jako nerwobóle, albo wręcz kompletnie ignorowane.
Autor przedstawia nam krok po kroku metodę oczyszczania wątroby, którą tak naprawdę każdy z nas może zastosować w domowych warunkach.
Podobnie sprawą się ma w przypadku nerek, gdzie autor na początek zapoznaje nas z dokładną budową tego narządu, jego funkcjami w organizmie i za co odpowiada. Następnie również zaznacza, które z objawów powinny nas niepokoić w kwestii nerek. Co niezwykle ważne, bo Myślę że przydatne dla wielu autor poruszył temat kołki nerkowej, która ostatnimi czasy mam wrażenie dotyka coraz to szersze grono osób. Oczywiście podane są również krok po kroku metody oczyszczania nerek, które każdy z nas może wykonać samodzielnie.
Myślę jednak, że warto zachować zdrowy rozsądek i jednak zasięgnąć porady lekarza, aby takie oczyszczania nie przyniosły nieporządanych skutków i zamiast nam pomóc, mogłyby nam jedynie zaszkodzić. Mimo iż, autor zaznacza komu takie oczyszczanie jest wskazane, a kto jednak przed nim powinien się powstrzymać.
Najbardziej w całości podobało mi się to co autor zostawił na koniec. Taka wisienką na torcie, czyli zioła, metody ich parzenia i możliwości spożywania w domowych warunkach, a te które mogą wspomagać pracę naszych nerek i wątroby.
Myślę, że książka to krótka, ale bardzo treściwa i dla wielu pomocna metoda zadbania o siebie, swoje narządy, które bardzo często wymagają od nas tego, abyśmy nie tylko je eksploatowali w granicach ich możliwości, ale również zrobili czasem coś dla nich! Dostajemy bowiem od autora na tacy zioła, które wspomagają prace wątroby czy nerek. Dostajemy metody oczyszczania. Jak również ćwiczenia, które mogą nam pomóc w okresie kczyszczanka narządów. To wszystko niezwykle cenne porady, które pomogą nam i naszym narzodom lepiej funkcjonować, a dzięki temu nam samym lepiej się czuć. Ja bardzo serdecznie książkę wszystkim polecam!
Za możliwość przeczytania I zrecenzowania książki bardzo serdecznie dziękuję portalowi sztukater.pl.

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski