O Maryjo, Matko najsłodsza. Ojciec Pio i Maryja

O Maryjo, przenajsłodsza Mateczko kapłanów, pośredniczko i szafarko wszelkich łask, z głębi mego serca proszę Cię i błagam, abyś dziś, jutro i na zawsze składała za mnie dziękczynienie Jezusowi, który jest błogosławionym owocem Twojego żywota /O. Pio/

Matka Boża była obecna w życiuo. Pio już od pierwszych chwil jego życia. Święty kapucyn twierdził, że jest wręcz popychany tchnieniem swojej niebieskiej Mamusi. Maryja z Nazaretu była zawsze punktem odniesienia jego modlitw i to do Niej kierował on swoje spojrzenie w obliczu licznych, bolesnych prób, którym był poddawany w swoim życiu.

LUCIANO REGOLO przytacza poruszającą historię wielkiego nabożeństwa zakonnika do Najświętszej Maryi Panny i przywołuje nieznane dotąd epizody związane ze świętym z San Giovanni Rotondo. W książce znajduje się również wybór najpiękniejszych modlitw poświęconych Maryi, których autorem jest o. Pio.

LUCIANO REGOLO- włoski dziennikarz i autor wielu książek (m.in.Święty w mojej rodzinie). Dyrektor popularnego we Włoszech serwisu ,,Famiglia Cristiana". Prywatnie ojciec Alessandra i Raffaella.

Informacje dodatkowe o O Maryjo, Matko najsłodsza. Ojciec Pio i Maryja:

Kup książkę O Maryjo, Matko najsłodsza. Ojciec Pio i Maryja

Płakała krwawymi łzami! Historia stygmatyczki Natuzzy Evolo
Luciano Regolo0
Okładka ksiązki - Płakała krwawymi łzami! Historia stygmatyczki Natuzzy Evolo

Historia chrześcijaństwa obfituje w życiorysy wybrańców Boga, którzy żyli na styku widzialnego z niewidzialnym. Natuzza Evolo ma stygmaty i wizje, prorokuje...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung