Nowy poradnik majstra budowlanego

W nowej edycji poradnika podano aktualną wiedzę techniczną niezbędą majstrom budowlanym. Uwzględniono najnowsze uregulowania prawne i normalizacyjne związane m.in. z dostosowywaniem budownictwa do wymagań obowiązujących w Unii Europejskiej.

Informacje dodatkowe o Nowy poradnik majstra budowlanego :

Wydawnictwo: Arkady
Data wydania: 2007-05-18
Kategoria: Architektura, kultura, sztuka

Kup książkę Nowy poradnik majstra budowlanego

Nowy poradnik majstra budowlanego - opinie o książce

"Nowy poradnik majstra budowlanego" jest to niezbędne kompedium wiedzy dla inżynierów na budowie. Poradnik zawiera wiele ciekawych porad, informacji i technologii, które często mogą być dla nas nie do końca jasne.
Poradnik zawiera wszelką tematykę, począwszy od fundamentów, poprzed konstrukcje murowe, okna, drzwi, roboty ziemne, stropy, a na konstrukcjach dachowych oraz ich pokryciach skończywszy.
Każdy dział omówiony został oddzielnie. Zarówno wykorzystywane w budownictwie materiały budowlane, które zostały dopuszczone do użytku w budownictwie, jak również sposoby ich łączenia, montażu oraz eksploatowania. Poradnik majstra budowlanego sprawdzi się szczególnie dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z budownictwem i jeszcze brakuje im doświadczenia w zawodzie. Zawiera on wiele cennych porad, pomysłowych rozwiązań technologicznych, które mogą okazać się przydatne dla inżynierów. Zawiera wiele podpowiedzi, często wydających się oczywistymi, niemniej jednak również i te, które dla niejednego wydawałyby się nie do pomyślenia.
Poradnik majstra budowlanego to zdecydowanie przydatna lektura, która została również świetnie zorganizowana. Podzielona jest na poszczególne działy, co znacznie może ułatwić szukanie potrzebnych w danej chwili informacji. Dodatkowo każdy rozdział został podzielony na podrozdziały, co również jasno obrazuje tematykę porad. Z pepwnością wielkim atutem ksiązki są rysunki, których w każdym z działów nie brakuje. Budownictwo jest dziedziną nauki opierającą się w dużym stopniu na rysunkach technicznych, dlatego w "Poradniku majstra budowlanego" nie mogło ich zabraknąć. Wszystkie rysunki zostały również czytelnie opisane, co jest bardzo przydatne podczas poszukiwania informacji.
Poradnik majstra budowlanego jest niezbędnym elementem, który powinien posiadać w domu każdy inżynier, który swoją przyszłość chce wiązać z dziedziną budownictwa. W niej znajdzie wszystkie potrzebne informacje i porady, które mogą okazać się bardzo przydatne w życiu zawodowym.

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski