reklama

Nowy car. Audiobook

Napisana z wielkim rozmachem, kompletna biografia aktualnego prezydenta Rosji, która śledzi jego losy od spowitego tajemnicą, pozbawionego wygód dzieciństwa aż do dzisiejszych czasów, kiedy jest jednym z najbardziej konsekwentnych i nieodgadnionych przywódców we współczesnej historii świata. Jej autorem jest były szef moskiewskiej redakcji ,,The New York Timesa".

W porywającej opowieści o tym, w jaki sposób Putin zdobywał kolejne szczeble władzy, by w końcu zostać prezydentem Rosji, Steven Lee Myers wspomina jego najmłodsze lata przeżyte w skrajnej nędzy w Leningradzie, awanse w hierarchii KGB i wreszcie pełnię władzy. Towarzyszące jego karierze, znane czytelnikowi wydarzenia, takie jak zamach 11 września, wojna w Gruzji w 2008 roku, aneksja Krymu w 2014 roku czy też wciąż trwający konflikt na Ukrainie, zostały ukazane z zupełnie nowej perspektywy.

Książka napisana jest przystępnym językiem i poparta bogatym materiałem źródłowym, adresowana dla  wszystkich tych, których interesuje świat, i chcą się dowiedzieć, co nowo odzyskana asertywność Rosji może znaczyć dla jego przyszłości.

Informacje dodatkowe o Nowy car. Audiobook:

Wydawnictwo: Sonia Draga
Data wydania: 2016-03-16
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
Czas trwania:25 h 41 min. min.
Czyta: Jarosław Łukomski

Kup książkę Nowy car. Audiobook

Nowy car. Audiobook - opinie o książce

Nowy car
Steven Lee Myers0
Okładka ksiązki - Nowy car

Były szef moskiewskiego biura ,,New York Timesa", Steven Lee Myers, śledził Putina na długo przed ostatnimi wydarzeniami na Ukrainie. Dziennikarz stworzył...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung