reklama

Nikodem Skotarczak ,,Nikoś" Ruletka życia

Książka jest zbiorem fragmentów osobistych przeżyć i doświadczeń Edyty Skotarczak - ostatniej żony Nikodema Skotarczaka ps. "Nikoś" okrzykniętego przez media ojcem chrzestnym gdańskiej mafii.

Pokazuje, jak wyglądało jej życie, zanim poznała słynnego "Nikosia", a następnie obfite w zdarzenia 7 lat ich wspólnego życia. Autorka kreśli postać człowieka obdarzonego wielką charyzmą, mającego nietuzinkowy charakter, smykałkę do zarabiania pieniędzy, mnóstwo nieszablonowych pomysłów i łatwość nawiązywania kontaktów. W książce zawarte są również fragmenty listów Nikodema, które pisał do niej, na potwierdzenie autentyczności różnych opisanych sytuacji i faktów z ich wspólnego życia. Zawiera ponadto niepublikowane dotąd 80 kolorowych zdjęć.

Z racji wielu nieprawdziwych treści, które od wielu lat krążą w przestrzeni publicznej na temat "Nikosia", a w ostatnim czasie również na temat autorki Edyty Skotarczak - a wynikających często z braku rzetelności osób trzecich i niektórych dziennikarzy - książka ta ma na celu ucięcie spekulacji i kłamstw na ich temat.

Każdy samodzielnie i trzeźwo myślący, inteligentny czytelnik tej książki może wyrobić sobie własną opinię na tematy i wydarzenia, które są w niej zawarte.

Książkę zamówisz:

Informacje dodatkowe o Nikodem Skotarczak ,,Nikoś" Ruletka życia:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-08-18
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
Tytuł oryginału: Nikodem Skotarczak ,,Nikoś Ruletka życia
Język oryginału: Polski

Tagi: nikodemskotarczak nikoś mafia biznes świat ludzi biznesu edytaskotarczak

Kup książkę Nikodem Skotarczak ,,Nikoś" Ruletka życia

Nikodem Skotarczak ,,Nikoś" Ruletka życia - opinie o książce

Avatar użytkownika - wiktor1958
wiktor1958
Przeczytane:2023-02-26, Ocena: 6, Przeczytałem,

Bardzo dobra książka, polecam.

Avatar użytkownika - Jan1973
Jan1973
Przeczytane:2023-05-27, Ocena: 6, Przeczytałem,
Nikodem Skotarczak Nikoś Ostatnia ruletka
Edyta Skotarczak 0
Okładka ksiązki - Nikodem Skotarczak Nikoś Ostatnia ruletka

Książka jest 2 częścią zbioru fragmentów osobistych przeżyć i doświadczeń Edyty Skotarczak - ostatniej żony Nikodema Skotarczaka ps. "Nikoś" okrzykniętego...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski