Nerwica lękowa i Ja

Nerwica Lękowa i Ja - to kolejna publikacja Adrianny Katarzyny Skitek.

Jak sama twierdzi, jest to nawiązanie do pewnego etapu w jej życiu, o którym wspominała już w poprzednich publikacjach.

W tej książce autorka bardzo otwarcie i szczerze opowiada o tym, jak stres, ambicje i wiele innych czynników, wpłynęły i zmieniły jej postrzeganie świata i ludzi.
Wyjaśnia, na czym i jak objawiał się u niej długotrwały lęk oraz jak wyglądał proces uzdrawiania.

Publikacja jest dedykowana wszystkim tym, którzy podobnie jak autorka żyją i zmagają się z lękiem i własnymi słabościami.

Do czego doprowadziły nadmierne ambicje?

Jak dziś wygląda życie autorki z nerwicą lękową?

Czego nauczył ją ten trudny moment życia?

Jak przeżycia i problemy emocjonalne, zmieniły jej charakter i relacje z ludźmi?

Na te i inne pytania odpowiedź znajdziecie w książce.

Informacje dodatkowe o Nerwica lękowa i Ja:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2023-03-01
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy

Tagi: nerwica natręctw nerwica Metody leczenia litaratura faktu

Kup książkę Nerwica lękowa i Ja

Nerwica lękowa i Ja - opinie o książce

”Jestem, żyję, istnieję -autobiografia " oraz "Nerwica lękowa i ja" to książki napisane przez Adrianne Katarzynę Skitek.

Książka jest swego rodzaju pamiętnikiem a wręcz bym powiedziała że to jak rozmowa z koleżanką, która postanowiła ci się zwierzyć.

Pierwsza pozycja pokazuje trudności w życiu autorki. Zaczynając od tego że przeżyła swoją aborcję. W tym momencie już widziany jak wyjątkowa jest ta historia. Ile już przykrości musiała przeżyć już na początku swojego życia. Druga pozycja jest rozwinięciem jej zmagań z nerwicą lekową a raczej jej rozpoznaniem i trudnościami z nimi związanymi.

Pierwsza pozycja jest to swego rodzaju pamiętnik gdzie autorka opowiada o swoim życiu. Wyróżniające jest w tekście fragmenty kierowane bezpośrednio do danej osoby, które pokazuje relacje z bliskimi. Dzięki zdjęciom łatwiej jest nam sobie wyobrazić dane sytuację. Etapami poznajemy jak ciężko jest żyć z niepełnosprawnością oraz w niepełnej rodzinie. Dzięki takim opisom możemy pomyśleć o swoim życiu bo sama autorka pokazuje że w każdej nawet najgorszej sytuacji można znaleźć promyczek nadzieji i wiary. Dziewczyna która tyle przeszła potrafi podnieść głowę i iść dalej przez życie i czerpać z niego szczęście.

W drugiej pozycji dowiadujemy się jakie symptomy towarzyszą nerwicy lękowej i jak trudno w tym kraju jest znaleźć specjalistę który pomoże nam w sferze psychicznej. Sama doskonale na własne skórze przeszłam wiele z lekarzami z tej dziedziny, którzy nie wiedzą skąd u mnie napadowe bóle głowy, które ciągną się już od 14 lat. Dlatego ta pozycja jest tak ważna dla mnie i dodaje nadzieji do walczenia o siebie i nie poddawania się. Autorka pokazuję, że mimo że ludzie nas skreślają ona szła na przód. Mówią że ludzie z niepełnosprawnością są uciazeniem a Adrianna znalazła miłość i życzę jej wszystkiego co najlepsze. Jedynie aspekt aborcji nie wiem czy dobrze że został poruszony, ponieważ jest to tak duży temat że można opacznie to zrozumieć i dojść do nieporozumienia.

Książki na pewno nie polecam osobą które szukają sensacji czy jakieś wielkich niestworzonych historii. Polecam za to wszystkim, kto lubi autobiografię, historię na faktach i wzbudzające w nas refleksje.

Miłość do Kameleona
Adrianna Katarzyna Skitek0
Okładka ksiązki -  Miłość do Kameleona

"Miłość do Kameleona" to historia Samanty dziewczyny po przejściach, która pewnego dnia spotyka na swojej drodze mężczyznę. Mężczyznę niezwykłego, wyśnionego...

Rodzaje miłości. Sposoby wyrażania uczuć
Adrianna Katarzyna Skitek0
Okładka ksiązki - Rodzaje miłości. Sposoby wyrażania uczuć

Publikacja w której, wymieniam poszczególne rodzaje miłości, oraz przedstawiam swoje zdanie na temat, utrzymywania dobrych relacji rodzinnych i partnerskich...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;