Nasza wina

Tom 3 cyklu Trylogia winnych

Kolejna część hitu z Wattpada, który przeczytało 75 milionów czytelników. Właśnie rozpoczęły się zdjęcia do ekranizacji pierwszej części - Moja wina. Związek Nicka i Noah przechodzi najgorszy moment. Wydaje się, że już nic nigdy nie będzie takie samo... Będą musieli jeszcze wiele przejść, by w końcu zrozumieć, czy naprawdę są dla siebie stworzeni. A może tym, co naprawdę im odpowiada, jest rozstanie? Tylko czy można zapomnieć o tak silnej miłości? Jak wymazać wspomnienia wytatuowane na sercu?

Informacje dodatkowe o Nasza wina:

Wydawnictwo: Harde
Data wydania: 2022-10-26
Tytuł oryginału: Culpa nuestra

Kup książkę Nasza wina

Nasza wina - opinie o książce

Avatar użytkownika -

Przeczytane:2022-10-30, 2022,

Nasza wina ostatnia część losów Noah i Nicka.

Nick po zerwaniu z Noah wyjechał do Nowego Yorku, aby po śmierci swojego dziadka odziedziczyć firmy. W wieku 24 lat zaczął prowadzić imperium Laisterów, które miało wzloty i upadki. Dzięki pracy potrafił zapomnieć, o zdradzie swojej byłej dziewczynie, zdradzie która go złamała. Kolejny sposób na zapomnienie było związanie się z Sophią córką polityka. Relacja ta była łatwa, bez wzlotów emocjonalnych, mało wymagająca, była ucieczką i chwilowym zapomnieniem.
Jednak los jest przewrotny i Nick ponownie spotyka na swojej drodze Noah o której próbował zapomnieć.

Noah dziewczyna, która miała nadzieje że czas uleczy rany i da jej wybaczenie Nicka. Jednak dzień za dniem, miesiąc za miesiącem, czas mijał i nic nie miało się zmienić. Kontynuowała studia, wiodła rutynowe życie do czasu aż w Święto Dziękczynienia wróciła do domu i tam spotkała Nicka.
Ich relacja była toksyczna, Nick choć starał się o niej zapomnieć nadal czuł gniew i nienawiść przez co ją ranił słownie. Kolejny raz do ich spotkania doszło kiedy Noah podjęła nową pracę jak się dowiedziała później w jednej z firm Nicka w L.A.. Wtedy Nick definitywnie oświadczył że nie ma dla nich nadziei, każde z nich postanowiła nauczyć się żyć osobno, zacząć od nowa...
Jednak czy będzie im dalej się unikać? co musiałoby się wydarzyć aby każdy z nich schował swoją dumę i zaczęli choćby ze sobą rozmawiać jak dorosłe osoby?

Kolejna część która utrzymuje wysoki poziom, jestem mile zaskoczona iż młodzieżówka też możne posiadać dobrą historię, przyzwoity język oraz wielobarwne emocje.
Relacje Nicka i Noah są jak kolejka górska, niosą ze sobą wiele emocji. Dwoje ludzi z bagażem doświadczeń, które wpłynęły na ich relacje z innym ludźmi. Dwoje ludzi, którzy się kochali a później znienawidzili. Dwoje ludzi, którzy postanowili ujawnić swój mrok aby uchronić swoje serce.
Historia pełna pasji i emocji, ale nie tylko to też historia zamykające wszystkie wątki z pozostałych części za które wielkie brawa że nie zostały zapomniane.

Nasza wina książka, która połyka się na jeden raz. Wciąga, dostarcza emocjonalnej bomby oraz czasami powoduje bezdechy. Polecam.

Trzydzieści zachodów słońca, w których można się zakochać
Mercedes Ron0
Okładka ksiązki - Trzydzieści zachodów słońca, w których można się zakochać

Nikki dorastała na małej wyspie na Bali. Alex wylądował w tej oazie, uciekając z gwarnego Londynu. Jest lekarzem weterynarii, prowadzi zajęcia z jogi i...

Twoja wina
Mercedes Ron0
Okładka ksiązki - Twoja wina

Mercedes Ron Trylogia winnych Tom 2 Twoja wina   75 milionów czytelników na Wattpadzie!   Ich związek nie będzie łatwy. Są przeciwieństwami: wodą...

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski