Na dziewczęcej skórze

Mężczyzno! Czy miałbyś ochotę stać się lwem albo tygrysem? Oczywiście na krótko. Chyba tak! A komarem albo moskitem? Przeczytaj tę powieść, a może cię ogarnie pokusa, kiedy się dowiesz, co może przeżyć namiętny moskit z fascynującą dziewczyną. Kobieto! Ciebie może zafrapować jeszcze więcej niespodzianek, jakie czasami kryją się w zaskakującym bzykaniu.

Informacje dodatkowe o Na dziewczęcej skórze:

Wydawnictwo: vis-a-vis Etiuda
Data wydania: 2007 (data przybliżona)
ISBN: 978-83-615-1617-0

Kup książkę Na dziewczęcej skórze

Na dziewczęcej skórze - opinie o książce

Avatar użytkownika - Dorota_Dega
Dorota_Dega
Przeczytane:2014-06-02, Ocena: 2, Przeczytałam,
Jednym zdaniem- marność nad marnościami! Całe szczęście, że książka nie była zbyt obszerna, obawiam się , że mogłabym nie wytrzymać lektury tak dennej pozycji. Poprzez błędy, historię, koncepcję aż po jedną z głównych postaci- moskita- jest to książka nie warta choćby sekundy poświęconego czasu. Z opisu książki wywnioskowałam, ze czeka mnie jakiś fajny, lekki i kobiecy erotyk a dostałam literaturę najniższych lotów( analogicznie porównując do narratora w ,,osobie" moskita). Fabuła również marna- historia romansu podstarzałego grubasa z jego piękną, młodą i seksowną pracownicą. Na koniec dodam- autorce brak wiedzy i konsekwencji. Jedna z postaci- moskit uwielbia wbijać się w skórę panny sekretarki, a jej krew jest dla niego jak miód. UWAGA!!!!! - Samce moskitów nie gryzą ;-). Kąsają jedynie samice ;-). Czytając to badziewie właśnie z tą świadomością, moja irytacja była podwójna . I to by było na tyle. Stanowczo nie polecam!
Szczerbata śmierć
Arkady Saulski